У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, відповідно до наказу № 651 від 24.06.2011 р., створено оперативний штаб з питань вступної кампанії 2011 року у вищі та професійно-технічні навчальні заклади.
У випадку виявлення фактів порушень і зловживань під час вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах Львівської області, просимо звертатися до члена оперативного штабу “Вступна кампанія 2011 року”, радника голови Львівської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики та освіти Ігнатовича Анатолія Олександровича електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефоном 067-603-80-03.
Інформуємо також, що у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України працює консультативний телефон „Вступна кампанія 2011 року” за номером 044-486-20-37, за яким можна отримати консультацію щодо питань, пов’язаних із вступом до вищих навчальних закладів.
До складу оперативного штабу, окрім представників Міністерства, увійшов радник голови Львівської обласної державної адміністрації Анатолій Ігнатович.