Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації інформує, що у рамках святкування Дня святого Миколая на Львівщині відбудеться низка заходів для дітей.
Зокрема, 18 грудня у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбудеться вечір «По країні з краю в край ходить Святий Миколай», а у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини – свято св. Миколая «Лісова казка» у виконанні фольклорної студії «Світлиця».

19 грудня на Львівщині пройде благодійна акція для дітей з інтернатів «Миколай про тебе не забуде»; у Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбуватиметься театральне дійство «Напередодні дня Святого Миколая»; у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини – Свято св. Миколая у Народному театрі «Погулянка».
Також 19-21 грудня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичина проходитиме дитячо-юнацький фестиваль «Різдвяні канікули».
Окрім цього, впродовж грудня у загальноосвітніх навчальних закладах області проводитимуться уроки християнської етики, присвячені Дню Святого Миколая.