В період з 17 до 27 грудня 2014 року на Львівщині перебуватимуть неповносправні діти з Луганського центру «Інваспорту».
Координацією заходу займається Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» за активної підтримки ГО «Стимул».

За цей період діти ознайомляться зі своїми ровесниками в реабілітаційному центрі «Джерело» у місті Львові, з діяльністю Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів в с. Яворів Турківського району, спробують свої сили в спортивному клубу «Манівці», завітають до обласного дитячого центру, УДЮМКів міста Львова, відвідають музеї Львова, а також матимуть екскурсійну програму центральною частиною міста та проїдуться на «чудо поїзді».
22 грудня о 14. 30 годині в 308 аудиторії Українського католицького університету відбудеться зустріч луганських дітей системи «Інваспорт», керівників організацій та установ спорту неповносправних Львівщини та тренерів з польської Фундації «Академія Інтеграції», де усі присутні обміняються досвідом інтеграції людей з інвалідністю, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом. А польська сторона передасть на цій зустрічі теплий одяг для спортсменів «Інваспорту» Луганської області.