Департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА провів першу робочу зустріч українських та польських партнерів мікропроекту №2 «Створення інноваційних транскордонних туристичних продуктів та спільна промоція Львівщини, Підкарпатського та Люблінського воєводств» парасолькового проекту «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2007-2013».

Робоча зустріч відбулася за участі керівництва департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, представників Гміни Медика (Республіка Польща), головного партнера парасолькового проекту та керівника і бухгалтера мікропроекту №2.
Основними завданнями зустрічі були встановлення механізму партнерства по обидві сторони кордону, формування та обговорення основних положень тристоронньої угоди про пріоритети і заходи співробітництва у галузі туризму між Львівською областю, Підкарпатським і Люблінським воєводствами, а також визначення плану заходів на 2015 рік в рамках реалізації мікропроекту №2.
За результатами робочої зустрічі учасники домовилися звернути особливу увагу на підготовку тристоронньої угоди між Львівською областю, Підкарпатським і Люблінським воєводствами. Адже, до цього часу, взаємовигідне і перспективне транскордонне співробітництво у туристичній галузі між регіонами належним чином не використовувалось.

Довідка:

Загальна мета мікропроекту ‒ забезпечення комплексного підходу до створення та реалізації спільної туристичної маркетингової політики прикордонних регіонів Україна-Польща. Мікропроект покликаний об’єднати усі заходи, скеровані на дослідження, популяризацію туристичних можливостей та представлення культурних особливостей прикордонного регіону, котрі будуть опрацьовані іншими учасниками парасолькового проекту.