Сьогодні т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський зустрівся з директором Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича Миколою Гнатенком, який нещодавно зі своєю трупою повернувся із гастрольної поїздки у Луганську область.

Під час зустрічі Микола Гнатенко вручив очільнику області Подяку голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, адресовану Юрію Турянському “за поглиблення партнерської взаємодії серед закладів культури Львівської та Луганської областей, і значний внесок у розвиток української національної свідомості на Луганщині”.
Окрім того, директор театру передав пакунок дружніх листів від луганських школярів ровесникам Львівської області та святкову ялинку, яку власноруч виготовив школяр 7 А класу Кремнінської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Микола Гнатенко розповів, що мешканці Луганської області надзвичай тепло прийняли виступи колективу Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, про що свідчили повні зали у будинках культури міст Рубіжне та Сєвєродонецьк.
“Також багато дітей та людей старшого віку з цікавістю спостерігали за вертепним дійством у нашому виконанні, який відбувся безпосередньо біля Різдвяної шопки на центральній площі міста Сєвєродонецьк”, - поділився враженнями М. Гнатенко.
В свою чергу, Юрій Турянський висловив подяку усім митцям Львівщини за високопрофесійну організацію свята Миколая на Сході України.
“Сподіваюся, Львівщина передала часточку різдвяного настрою нашим друзям, яким зараз нелегко жити в надскаладних умовах війни. Однозначно, ця поїздка засвідчила про єдність нашого народу та волю до цілісності держави, адже Україна у нас єдина, і народ один”, - наголосив Ю. Турянський.