Шановні мешканці Перемишлянського району!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком !

Традиційно на порозі Нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був непростим, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. На превеликий жаль, українцям вкотре довелося відстоювати своє право жити у вільній демократичній європейській країні, а боротьба за цілісність і незалежність нашої держави продовжується на теренах східних областей України дотепер.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Віримо, що в Україні нарешті запанує мир, а сумлінна повсякденна праця кожного із нас стане поштовхом до розвитку нашої держави з європейськими стандартами і цінностями. Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого краю. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щиро і сердечно зичу кожному з Вас, дорогі перемишлянці, здоров'я і щастя, добра і надії, справдення світлих мрій та сподівань.

 

З повагою

Т. в. о. голови райдержадміністрації Роман Андрусишин