Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 478 гостей на сайті

Cтворення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система “Державний реєстр виборців” є однією з найбільших баз даних, яка спрямована на забезпечення ведення виборців в Україні.

 

З переконливим проханням звертаємось до жителів Перемишлянського району - не залишайтесь осторонь, перевірте свої персональні дані, оскільки їх достовірність та повнота  впливає на права кожного із нас.

З боку держави затрачено чимало зусиль, щоб створити ефективну систему обліку виборців, але, на жаль, без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних  ця система не є дієвою. Проте, віднедавна Державний реєстр виборців став на крок ближче до громадян. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує  в тестовому режимі на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Виборцю, для того, щоб отримати інформацію про  своє включення  до Реєстру, необхідно лише зареєструватися на вказаному ресурсі і зробити відповідний запит.  Слід нагадати, що персональні дані вказані при реєстрації автоматично переносяться до пошукової системи при формуванні запитів до бази даних. Тож, вказуйте вірні дані! Орієнтовно через 2-3 доби на електронну адресу, вказану при реєстрації надійдуть відомості щодо даних у Державному реєстрі виборців. Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону «Про захист персональних даних».

Також, Ви зможете переглянути відео “Як перевірити своє включення до Державного реєстру виборців через Особистий кабінет виборця” за посиланням: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_newsfeed&pnfd_id=887.

Звертаємо Вашу увагу, на те, що на даний час через «Особистий кабінет виборця» можна отримати лише інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації. На даний час, Центральною виборчою комісією розглядається можливість організації звернення виборців до відділів ведення Реєстру щодо включення, зміни своїх даних та здійснення публічного контролю через Інтернет. Такі звернення повинні засвідчуватись електронним цифровим підписом.

Тож, запрошуємо виборців скористатися своїм правом та перевірити свої персональні дані прямо зараз, не очікуючи наступних виборів.

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Перемишляни, вул. Привокзальна,3

3-й поверх, кабінет 34Б. Додаткова інформація за телефоном: (0263) 2-31-09.

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00 год;

Пт. з 9.00 до 17.45 год.

Обідня перерва : 13.00 до 13.45 год.

Відділ ведення Державного реєстру виборців