Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді". Згідно з документом, Президент утворив Робочу групу з розроблення Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки і призначив її співголовами заступників Глави АПУ Ростислава Павленка та Андрія Таранова. Робоча група має розробити та подати до 1 жовтня 2015 року проекти Стратегії та плану дій щодо її реалізації. А Кабінет Міністрів, обласні та Київська міська державні адміністрації мають забезпечити подання до 1 серпня 2015 року робочій групі пропозицій щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Уряд також повинен забезпечити розробку за участю громадських об'єднань у місячний строк плану заходів із відзначення у 2015 році Дня захисника України, звернувши особливу увагу на заходи з національно-патріотичного виховання, та вжити заходів щодо осучаснення роботи навчальних закладів, музеїв, бібліотек та інших закладів культури з національно-патріотичного виховання, активного залучення ними дітей та молоді до вивчення історії та культури України, подвигів борців за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність країни, її демократичний вибір.

Кабінету Міністрів, обласним та Київській міській державній адміністрації доручено всебічно сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Крім того, Міністерству інформаційної політики України, Державному комітету телебачення і радіомовлення України разом із Українським інститутом національної пам'яті доручено забезпечити організацію у телевізійних та радіопрограмах, друкованих ЗМІ постійно діючих рубрик із популяризації української історії, мови та культури; а також створення та розміщення соціальної реклами, спрямованої на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

За інформацією прес-служби Президента України