У п'ятницю, 19 червня, напередодні Дня медичного працівника, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка привітав медиків з професійним святом та вручив нагороди. Під час проведення урочистих зборів Олег Синютка вручив почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації та Подяки голови облдержадміністрації медичним працівникам області.

"Ми прожили зовсім інший рік, ніж усі роки нашої незалежності. Є сьогодні в Україні така професія, якою почали гордитися люди. Це професія захищати Батьківщину. Але дякувати Богу збереглася сьогодні професія сильніша і краща, бо вона увібрала в себе не тільки захист Батьківщини, вона увібрала в себе можливість рятувати людей, – сказав Олег Синютка. – Можна зробити великий подвиг, написати великий трактат, досягнути видатних успіхів, але зберегти маленьке серце, зберегти мамі дитину – це вартує дорогого. Ви є тими, до кого скеровані серця та надії".

Також директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдан Чечотка повідомив, що в області започатковується нагородження Почесною відзнакою та дипломом "За жертовну працю" медичних працівників Львівщини, які приймали або приймають участь в наданні медичної допомоги українським воїнам в зоні АТО. Першою відзнакою "За жертовну працю" посмертно нагороджений лікар Тарас Кончевич. Під час заходу  були відзначені лікарі - учасники АТО.

Окрім цього, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять медичних працівників загиблих під час виконання професійних обов’язків.