Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 561 гостей на сайті

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Тому, актуальним є питання перевірки своїх ідентифікаційних даних у базі Державного реєстру виборців. Особливо це стосується таких громадян: кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

У такому випадку Ви можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації із відповідною заявою. Такі звернення будуть розглядатись до 19 жовтня 2015 року включно.

Звертаємо, особливу увагу на те, що: “Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере, крім випадків, коли виборець включений до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці. Іншими словами, тимчасової зміни місця голосування не буде.

Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено  онлайн ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того, щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців за посиланням wwwHYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/".HYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/"drvHYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/".HYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/"govHYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/".HYPERLINK "http://www.drv.gov.ua/"ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані (згідно з паспортом) і відправити запит. Через певний час Ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців. Проте, на даний час цей ресурс дозволяє перевірити лише інформацію щодо свого включення або не включення до Державного реєстру виборців.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської районної державної адміністрації. Не залишайте перевірку на останній день. Тому, якщо є сумніви – звертайтесь зараз! При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Окрім цього, на офіційному веб-сайті Перемишлянської райдержадміністрації www.peremrda.gov.ua функціонує розділ «Інформація для виборців». У цьому розділі розміщено багато довідкової інформації, доступні для завантаження форми заяв для звернень громадян до відділу.

Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-п’ятниця) з 9.00 год. до 18.00 год. Обідня перерва: 13.00 год.-13.45 год. З 3 жовтня 2015 року відділ працюватиме без вихідних. Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,3 3-й поверх, кабінет 34Б. Додаткова інформація за телефоном: (0263) 2-31-09.

 

З повагою

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Перемишлянської районної державної адміністрації