Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 422 гостей на сайті

img_20160322_155515.jpgНа Перемишлянщині можуть запровадити послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам для дітей в рамках експерименту впродовж 2016-2018 років. Про це йшлося під час робочої наради, що провів перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин 22 березня.

Як розповіла начальник служби у справах дітей Галина Гриньків, послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім”ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, що спричинили вилучення та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, та визначення форми її влаштування.

Наразі послуги патронату надають 7 сімей патронатних вихователів, в яких пройшли реабілітацію більше 80 дітей, які залишилися без піклування батьків, чи потрапили в складні життєві обставини і потребували захисту. Кожна третя дитина повернулась до своїх батьків, інші були влаштовані в сімейні форми виховання.

З цією метою Міністерство соціальної політики проводить відповідну роботу щодо нормативно-правового врегулювання, організаційного та фінансового забезпечення проведення експерименту по запровадженню патронату. В ході експерименту, впродовж 2016-2018 років, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам заплановано створення сімей патронатних вихователів в пілотних районах, містах, об”єднаних територіальних громадах.

Відтак, за словами Галини Гриньків, мешканці району, які виявили бажання створити патронатну сім”ю можуть звертатися в службу у справах дітей райдержадміністрації, що розташована за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна, 3, І поверх, каб.2.

У підсумку Володимир Танчин зауважив, що патронат є важливою формою до розв’язання проблеми влаштування дітей. Саме тому, сьогодні вкрай важливо, аби про можливість стати патронатним вихователем для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах дізналися якомога більше мешканців району.