IMG_2936_1462643161_613x408.66666666667_3_0.jpg

Громада має бути двигуном змін, що дозволять зміцнити Україну, забезпечити її розвиток як цивілізованої, європейської країни. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, на Урочистих зборах з нагоди 760-річчя Дня міста, які відбулись 7 травня у Львівській міській раді.

"Нам треба якісне управління. Нам треба розуміти, що найбільша цінність нашої держави – це людина. Ми маємо розуміти, що кожна наша дія і крок має виходити з того, як люди будуть відчувати зміни від наших рішень. Я би дуже хотів, щоби усі покоління – від маленької дитини до людини похилого віку – кожен відчував, що зміни відбуваються і ці зміни будуть приносити успіх. Беззаперечно, двигунами цих змін має бути громада", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що у України є увесь необхідний потенціал, аби побороти як зовнішні, так і внутрішні важкі виклики, що постали перед нею. Аби "врешті-решт поставити крапку у тих випробуваннях, які ми маємо, і відновити історичну справедливість та дати можливість цивілізованій європейській країні розвиватися, бути по-справжньому сильною".

Голова Уряду зазначив, що за останні роки вдалося удосконалити державну політику щодо громад. Зокрема, була проведена децентралізація, що збільшила доходи місцевої влади в країні та дала нові можливості і ресурси для інвестицій у життя людей.

Виступаючи з трибуни міської ради, Володимир Гройсман також привітав львів'ян із Днем міста, відзначивши, що історія, яка є у Львова, це є справжня гордість нашої держави. "Бажаю успіхів, шаленого розвитку, щоб в кожну львівську родину прийшло благополуччя і спокій. Щоб над нашою державою відновився мир за рахунок того, що агресор буде повернутий у свої кордони. За рахунок того, що ми переможемо, переможе Україна і кожен українець", - привітав львів'ян Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман також прогулявся містом із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, міським головою Львова Андрієм Садовим, Першим віце-прем'єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим та завітав до місцевої кав'ярні.