В рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 26.04.2016 року №163, передбачено реалізацію заходів мікрокредитування малого бізнесу. Згідно положень Програми частина відсотків за кредитами взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу буде відшкодовуватися за рахунок бюджетних коштів.

 

 

Умови Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області передбачають надання кредитів суб’єктам малого бізнесу, які працюють у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділ 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 10 «Виробництво харчових продуктів» на:

-     придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

-     модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

-     впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

-     розроблення нових видів продукції (товарів);

-     промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

У зв’язку з вищенаведеним департамент економічної політики облдержадміністрації запрошує до співпраці та пропонує банкам і фінансово-кредитним установам області подати пропозиції щодо умов надання кредитів для суб’єктів малого бізнесу (зокрема, але не включно розміру відсоткової ставки, розміру комісії та інших умов кредитування).

Отримані пропозиції фінансово-кредитних установ будуть подані для розгляду та відбору постійній комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради. За результатами проведеного відбору та згідно висновку комісії департамент економічної політики укладе угоди з тими фінансово-кредитними установами, які запропонують найменші відсотки по кредиту та кращу якість його надання.

Пропозиції просимо надсилати на адресу департаменту економічної політики Львівської  обласної державної адміністрації: 79008 м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: (032)299-92-51.