b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_05-16_img_20160510_110404.jpg10 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин, призначений на посаду відповідно до розпорядження Президента України від 29 квітня 2016 року, провів свою першу нараду із керівниками та спеціалістами структурних підрозділів і апарату райдержадміністрації.

Оскільки Володимир Танчин до цього часу працював першим заступником голови РДА, то насамперед він подякував колективу за роботу і висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю та взаєморозуміння. «Я відкритий до діалогу, а тому надіюся, що спільними зусиллями нам вдасться вчасно та ефективно, без жодних непорозумінь виконувати ті обов’язки і завдання, що покладені на нас державою».

Відтак, очільник райдержадміністрації акцентував увагу на основних викликах, що наразі постали перед українським суспільством та районом зокрема. Серед них питання децентралізації, впровадження закону про державну службу, мобілізації та військової служби за контрактом та низка інших. «Враховуючи світові тенденції, мусимо подбати про захист своєї Батьківщини. Бо якщо сьогодні не зупинимо ворога на сході, то завтра він може опинитися і на галицькій землі».