Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 289 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 6 серпня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання Опікунської ради. Під час засідання було розглянуто заяву мешканки Перемишлянського району, опікуна недієздатної особи щодо продажу від імені недієздатної особи земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

Детальніше...Сьогодні, 6 серпня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

На розгляд комісії виносилась заява жителя Перемишлянського району, учасника АТО щодо зміни розміру адресної допомоги на придбання житла.

 

Детальніше...Сьогодні, 27 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Ростислав Танасієнко, голова районної ради Роман Андрусишин та заступник керівника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирослава Михайлів привітали мешканку села Бачів Гадуп’як Марію Миколаївну, яка народила і виховала п’ятеро  дітей, із присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня». А також вручили посвідчення «Мати-героїня», нагрудний знак та квіти.

 

 

Детальніше...У Соціально-психологічному центрі міста Славутича Київської області майже шість років працює «Телефон довіри» - служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Номери телефонів служби:

095 945 69 40

067 850 91 16

 

 

Детальніше...Сьогодні, 10 липня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань розгляду заяв учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування.

Детальніше...

 
Більше статтей...