Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 173 гостей на сайті

Детальніше...16.10.2019 року для одиноких і одинокопроживаючих громадян похилого віку  м.Перемишляни  заступником директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Івасик Н.Я., завідуючою Перемишлянським  відділенням соціальної допомоги вдома Гой М.І.   було роздано  картоплю, моркву, столовий буряк

 

Детальніше...Детальніше...Посів озимого ячменю і пшениці на полях Корелицького відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян.

 

 

Детальніше...Детальніше...До  Міжнародного Дня громадян похилого віку для одиноких і одинокопроживаючих громадян  Перемишлянсього та Бібрського відділень соціальної допомоги  вдома  було роздано  борошно  з підсобного господарства Корелицького відділення стаціонарного догляду.

 
Детальніше...

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

Хто має право на звернення для отримання статусу?

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Для мешканців Корелицького стаціонарного відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для постійного проживання одиноких перестарілих громадян день 19 серпня був святковим. Адже саме в цей день, на свято Преображення Господнього в капличці Різдва Пресвятої Богородиці, що на території закладу, відбулася  Свята Літургія  та  освячення фруктів для підопічних. Літургію та чин освячення здійснив місцевих парох о.Андрій Пецюх

 

 

 

 

 
Більше статтей...