Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 563 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...20.10.2020 року для одиноких і одинокопроживаючих громадян похилого віку м.Перемишляни соціальним працівником відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Лепською Л.Я. було роздано картоплю та моркву одержано благодійно від працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Детальніше...18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Його започатковано у 2007 році Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Детальніше...

 

Детальніше...Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг,а лише частину платежу,яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства,то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 9 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Розглянуто 13 справ,  з яких прийнято позитивні рішення. Окрім цього розглянуто 1 справу з надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Детальніше...Сьогодні, 7 жовтня в сесійній залі районної ради відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства. Тема зустрічі «Що треба знати про домашнє насильство, щоб себе захистити». Даний захід відбувався в рамках проекту «ДІЙмо_разом_проти_насильства», який провели представники Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та громадської організації «Жіночі перспективи».

Детальніше...

 
Більше статтей...