Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2020 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 120 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 31 січня заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та  реалізації реформи системи інституційного догляду та  виховання дітей у Перемишлянському районі. У засіданні взяли участь  представники структурних  підрозділів райдержадміністрації,  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Перемишлянської районної ради», Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бюро правої допомоги.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...23 січня 2020 року у Львові відбулася навчальна сесія з комунікації реформи. Зібрали фахівців соціальної сфери, представників служб у справах дітей районів, міст, ОТГ, щоб навчитися говорити про реформу доступно, зважаючи на цільову аудиторію та спільно!

ДІ реформа - це ті зміни, які можуть відбутися лише у взаємодії влади, громадськості, представників соцсфери, батьків, дітей, медіа та суспільства загалом. Реформа ДІ залежить від того, що ми скажемо і, що ми почуємо!

Детальніше...

 

Детальніше...З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, 16 січня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносились такі питання:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 3 січня в райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання про призначення піклувальника над дитиною-сиротою та про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...22 грудня, з нагоди Дня святого Миколая службою у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації організовано поїздку в Львівський державний цирк. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах мали змогу взяти участь у перегляді новорічної циркової вистави «Новорічні забави».

Детальніше...

 
Більше статтей...