Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2022 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 416 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 24 грудня  заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Комісія розглянула питання про визначення місця проживання малолітньої; про надання дозволу на укладання договору дарування 1/3 частки житлової квартири; про надання дозволу на укладання договору дарування 1/7 частки житлового будинку та земельної ділянки; про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири.

 

Детальніше...17-18 грудня, заступник голови Перемишлянської РДА Іван Шалапський передав телевізори та іграшки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях, дитячому будинку сімейного типу та перебувають під опікою чи піклуванням громадян.

Детальніше...

 

Детальніше...Проєкт започаткований з ціллю популяризації і підвищення громадського авторитету сімейних цінностей, відповідального батьківства, взаємного розповсюдження позитивного досвіду соціально-відповідальних сімей, сімейних династій, які пропагують здоровий спосіб життя, розвивають захоплення і таланти членів сім'ї, беруть активну участь у житті суспільства, регіону, країни.

Детальніше...

 

Детальніше...Історія Олесі – це історія, яка розпочинається похмуро та болісно, але її завершення залежить від нас з вами. Коли Олесі було 8 років її батько загинув, а мати залишилася сама із  трьома дітьми. Наймолодша дівчинка постійно хворіла, тому мама не могла залишати її саму вдома – довелося покинути роботу. Коли Олесі було 10 її мама почала зловживати алкоголем, бо не могла справитися із ситуацією самостійно. Тому на дівчинку та її сестер чекало життя в притулку, роз’єднання сім’ї, бо всі діти різного віку, потім довгий шлях через інтернати і нарешті повноліття та абсолютна самотність. Бо ця дитина не готова до дорослого життя. Що з мамою?! – Невідомо.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...

 
Більше статтей...