Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 296 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 12 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський. На засіданні комісії розглядалось повідомлення КП Перемишлянська центральна районна лікарня щодо трьох малолітніх дітей,  батьки, яких неналежно виконували батьківські обов’язки.

Детальніше...

 

Детальніше...Працівники  служби  у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи здійснили оцінку рівня безпеки двох малолітніх дітей, які були залишені матір’ю.

За результатами проведеної оцінки дітей вилучили та влаштували на обстеження у дитяче відділення КП Перемишлянська ЦРЛ. Після чого діти були влаштовані у Будинок дитини КЗ ЛОР.

Органом опіки та піклування подано позовну заяву про позбавлення матері малолітніх дітей батьківських прав.

Загалом впродовж грудня 2019 року органом опіки та піклування райдержадміністрації подано позови про позбавлення батьківських прав відносно п’яти дітей.

 

Детальніше...Детальніше...На виконання Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2019-2021 рр. цьогоріч забезпечено житлом двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Дві квартири придбано за кошти обласного та районного бюджетів, зокрема з обласного бюджету - 446,6 тис. грн., з районного – 297,8 тис.грн. Зауважимо, що власники квартир залишили для нових мешканців меблі та побутову техніку.

Ще одній особі з числа дітей-сиріт на придбання житла виділено грошову компенсацію у сумі 365,3 тис.грн.. Гроші для цього передбачені Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

Детальніше...Детальніше...У межах Проєкту «Різдвяний Конвой» 3 грудня 2019 року до Перемишлянського району завітали гості із Німеччини для розповсюдження подарунків серед дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також, які виховуються у  багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Відтак, у Німеччині родини  зібрали пакунки з подарунками для українських дітей.

Черговий Проєкт організували громадська організація «Народна самооборона Львівщини» у співпраці з ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерами з Німеччини WPK Weihnachtsackchenkonvoi gGmbH.

 

Детальніше...8 листопада 2019 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада керівників служб у правах дітей районів за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ю.І.Холода. Після  обговорення виконання доручення голови обласної державної адміністрації №22/0/6-19 від 17 жовтня 2019 року «На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2019 року №721/2019 «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей» відбулось нагородження з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, нагороджено грамотою служби у справах дітей Львівської ОДА Світлану Гембару, провідного спеціаліста відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації

Подяку Львівської обласної державної адміністрації одержала Галина Кінаш, головний спеціаліст  відділу опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської РДА.

 
Більше статтей...