Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 130 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...У межах Проєкту «Різдвяний Конвой» 3 грудня 2019 року до Перемишлянського району завітали гості із Німеччини для розповсюдження подарунків серед дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також, які виховуються у  багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Відтак, у Німеччині родини  зібрали пакунки з подарунками для українських дітей.

Черговий Проєкт організували громадська організація «Народна самооборона Львівщини» у співпраці з ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерами з Німеччини WPK Weihnachtsackchenkonvoi gGmbH.

 

Детальніше...8 листопада 2019 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада керівників служб у правах дітей районів за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ю.І.Холода. Після  обговорення виконання доручення голови обласної державної адміністрації №22/0/6-19 від 17 жовтня 2019 року «На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2019 року №721/2019 «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей» відбулось нагородження з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, нагороджено грамотою служби у справах дітей Львівської ОДА Світлану Гембару, провідного спеціаліста відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації

Подяку Львівської обласної державної адміністрації одержала Галина Кінаш, головний спеціаліст  відділу опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської РДА.

 

Детальніше...Детальніше...23 жовтня 2019 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ, керуючим справами секретаря виконавчого комітету Бібрської міської ради та в.о. старости Свірзького старостинського округу здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.  Також вивчили стан виховної роботи у Свірзькій ЗОШ І-ІІІст. і  провели лекцію на тему: «Недопущення булінгу в учнівському середовищі».

 

Детальніше...13.10.2019 року, в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 18 жовтня, під головуванням заступника голови Перемишлянської РДА І. Шалапського,  відбулось засідання Координаційної  ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 
Більше статтей...