Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2020 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 174 гостей на сайті

26 лютого до дитячого будинку сімейного типу в м.Бібрка навідались керівник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації Г.Гриньків, заступник керівника Г.Куніцька та головний спеціаліст Г.Кінаш, а також секретар Бібрської міської ради С.Лесняк і фахівець із соціальної роботи Г.Теплицька. Гості, спілкуючись із вихованцями і матір’ю-вихователькою закладу та оглянувши приміщення, пересвідчились, що діти задоволені матеріально-побутовими умовами проживання.

 

Детальніше...Працівники служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації 18.04.2012 року  спільно з Перемишлянським РВ ГУМВСУ у Львівській області здійснили обстеження матеріально – побутових умов  проживання сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах, -  жит. х.Кутерноги, Чемеринецької сільської ради.

 

1 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

 

Працівниками служби систематично проводилось роз’яснення чинного законодавства керівникам органів місцевого самоврядування, директорам шкіл, опікунам та піклувальникам з питань захисту прав та інтересів дітей цих категорій. Згідно графіку впродовж 2010р. проводились обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях.

Працівники служби постійно поновлюють банк даних на дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях. Вживаються заходи щодо захисту прав дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше...