Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2020 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 387 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...23 жовтня 2019 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ, керуючим справами секретаря виконавчого комітету Бібрської міської ради та в.о. старости Свірзького старостинського округу здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.  Також вивчили стан виховної роботи у Свірзькій ЗОШ І-ІІІст. і  провели лекцію на тему: «Недопущення булінгу в учнівському середовищі».

 

Детальніше...13.10.2019 року, в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 18 жовтня, під головуванням заступника голови Перемишлянської РДА І. Шалапського,  відбулось засідання Координаційної  ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Перемишлянському районі.

Детальніше...

 

Детальніше...З 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 25 вересня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання комісія розглянула питання про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири заявника своєму онукові.

Розглянувши відповідні документи комісія прийняла позитивне рішення.

 
Більше статтей...