Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 104 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...У переддень Успіння Пресвятої Богородиці,  27 серпня, перший  заступник  голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк  та голова Перемишлянської районної ради Р.Андрусишин вручили ключі і правовстановлюючі документи на житлову квартиру, що розташована в м.Бібрка Перемишлянського району, родинній групі з двох осіб (дитина, позбавлена батьківського піклування та особа з їх числа).

Керівники району привітали дітей із визначною подією у їхньому житті та побажали здоров’я і доброї долі.

Привітали дітей також представники служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Р.Хлопецький, В.Слюсар, які взяли участь у церемонії передачі ключів дітям.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою створення  належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях 23   серпня  2018  року   працівники  служби   у   справах    дітей Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь у нараді  класних керівників, педагогів-організаторів ЗНЗ району.

Працівників навчальних закладів ознайомлено з листом прокуратури Львівської області щодо необхідності проведення відповідної роботи із дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, залучення до роботи з ними психологів. У разі виявлення таких дітей, інформувати субєктів соціальної роботи.

 

Детальніше...Согодні, 20 серпня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський провів нараду із суб’єктами соціальної роботи щодо проведення профілактичних заходів під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Під час обговорення даного питання були озвучені результати вже проведеної роботи та визначені заходи на перспективу.

За підсумками наради І.Шалапський доручив службі у справах дітей утворити робочу групу та скласти графік проведення перевірок у літній період

 

Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 7 жовтня 2016 року №347 «Про затвердження заходів на виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року у Перемишлянському районі» працівники служби у справах дітей райдержадміністрації та РЦСССДМ здійснили виїзд в оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» с.Свірж Перемишлянського району Львівської області.

Суб’єкти соціальної роботи провели інформаційно-просвітницький захід з метою підвищення обізнаності учнівської молоді щодо сучасних проявів торгівлі людьми, а також засобів та методів, що використовуються порушники закону.

 

Детальніше...З метою розгляду звернення жителя с.Піддубне Сокальського району Львівської області  працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Перемишлянського РЦСССДМ,  лікарем Свірзької амбулаторії та секретарем  Свірзької сільської ради здійснили виїзд в х.Дубове Свірзької сільської ради.

Суб’єкти соціальної роботи відвідали 2 сім’ї, де виховується восьмеро дітей. З батьками дітей проведено відповідну роз’яснювальну роботу щодо належного виконання ними батьківських обов’язків та попереджено, що неналежне виконання батьківських обов’язків призведе до позбавлення їх батьківських прав.

 
Більше статтей...