Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 119 гостей на сайті

Детальніше...Сьогодні, 07 серпня, комісія, очолювана першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації Богданом Гуменюком, оглянула квартиру, яку буде запропоновано для придбання особі з числа дітей-сиріт.

Детальніше...

 

Детальніше...У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 23 липня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Були розглянуті питання про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини, а також про надання дозволу на укладання договорів дарування ½ частки житлового будинку та ½ частки земельної ділянки на якій він знаходиться. Обговоривши дані питання, члени комісії прийняли позитивні рішення щодо них. Розгляд питання щодо можливості позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дитини перенесли на чергове засідання комісії.

 

Детальніше... Детальніше...20 липня 2018 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді черговий раз відвідали свірзький табір «Дружба». Для школярів було підготовлено програму квест-гра на тему «Це моя земля – буду її патріотом».

Квест –гра проводилась з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, організації змістовоного дозвілля, культурного відпочинку. Учасників було поділено на дві команди, які мали пройти чотири етапи даної гри: вікторина «Моя Батьківщина», конкурс капітанів, малюнок на асфальті, спортивні змагання.

Після оголошення результатів квесту, капітанам команд та найактивнішим учасникам гри були вручені сувеніри, решта учасники отримали цукерки.

 

Детальніше...У зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, що призвела до тимчасової окупації частини території України, а також до того, що на сході України гинуть, отримують поранення та зазнають різних видів насильства діти, та відповідно до частини шостої статті 30-1 Закону України “Про охорону дитинства” Кабінетом  Міністрів України прийнято постанову від    5 квітня 2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

Право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

Детальніше...

 
Більше статтей...