Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 122 гостей на сайті

Детальніше...27 червня 2018 року працівники служби  у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь у велопробігу до Дня Конституції  та Дня Молоді. Усі бажаючі діти та молодь мали можливість проїхати  центральною вулицею міста у вишиванках та з патріотичною символікою.Усі активні учасники пробігу отримали призи та подарунки.

 

Детальніше...Детальніше...20 червня 2018 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації, РЦСССДМ та Перемишлянського відділу поліції здійснили виїзд в оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба», що знаходиться на околиці села Свірж Перемишлянського району. Суб’єктами соціальної роботи були проведені профілактичні бесіди з дітьми на теми пов’язані з проблемою домашнього насильства, вживанням підлітками алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

 

Детальніше...27 лютого 2018 року працівники служби у справах дітей спільно з   заступником директора районного  центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді взяли участь у засіданні виконавчого комітету Іванівської сільської ради, на якому розглядалось питання про виконання батьківських обов’язків. З матір’ю неповнолітньої проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення пропусків донькою шкільних занять, забезпечення належних матеріально-побутових умов проживання. Жінку попереджено, що ухиляння від виконання  батьківських обов’язків призведе до позбавлення батьківських прав.

 

Детальніше...1 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапський разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків та спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації А.Смиком взяли участь у роботі ІІ Львівської обласної конференції «Разом для дітей!»

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...18 грудня, напередодні одного з найбільш казкових днів у році діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування побували на святковому дійстві до Дня Святого Миколая. Свято організували в приміщенні бенкетного залу “Версаль” працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками ПП “Світ кави”. В цей казковий день дітвора ласувала солодкою випічкою від спонсорів, яку виготовляють на даному підприємстві.

Варто відзначити, що перед святковим застіллям в народному домі м. Перемишляни  41 дитина – сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування отримали подарунки, які вручали від імені Чудотворця представники ПП “Світ кави”.

Також після святкового та солодкого столу до організаторів акції  зі словами вдячності звернулися опікуни, піклувальники та прийомні батьки. Вони  побажали доброчинцям  здоров’я, здійснення усіх мрій та задумів, а діти подарували їм пісню про Святого Миколая "Ой хто, хто, Миколая любить".

 
Більше статтей...