Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 128 гостей на сайті

Детальніше...Детальніше...На виконання розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації 17 грудня 2019 року від батьків тимчасово відібрано трьох малолітніх дітей та влаштовано в притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації терміном на один місяць.

Слід зазначити, що за ухиляння від виконання батьками батьківських обов'язків, малолітні  діти впродовж трьох років перебувають на обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  служби у справах дітей.

 

Детальніше...Детальніше...17 грудня 2019 року в приміщенні народного дому «Просвіта» м.Перемишляни відбувся захід до свята Миколая.  Діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО та діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах мали змогу переглянути святкову виставу та отримати солодкі подарунки від Святого Миколая.

 

Детальніше...Сьогодні, 12 грудня в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський. На засіданні комісії розглядалось повідомлення КП Перемишлянська центральна районна лікарня щодо трьох малолітніх дітей,  батьки, яких неналежно виконували батьківські обов’язки.

Детальніше...

 

Детальніше...Працівники  служби  у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації спільно з суб’єктами соціальної роботи здійснили оцінку рівня безпеки двох малолітніх дітей, які були залишені матір’ю.

За результатами проведеної оцінки дітей вилучили та влаштували на обстеження у дитяче відділення КП Перемишлянська ЦРЛ. Після чого діти були влаштовані у Будинок дитини КЗ ЛОР.

Органом опіки та піклування подано позовну заяву про позбавлення матері малолітніх дітей батьківських прав.

Загалом впродовж грудня 2019 року органом опіки та піклування райдержадміністрації подано позови про позбавлення батьківських прав відносно п’яти дітей.

 

Детальніше...Детальніше...На виконання Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2019-2021 рр. цьогоріч забезпечено житлом двох осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Дві квартири придбано за кошти обласного та районного бюджетів, зокрема з обласного бюджету - 446,6 тис. грн., з районного – 297,8 тис.грн. Зауважимо, що власники квартир залишили для нових мешканців меблі та побутову техніку.

Ще одній особі з числа дітей-сиріт на придбання житла виділено грошову компенсацію у сумі 365,3 тис.грн.. Гроші для цього передбачені Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 
Більше статтей...