28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 301 гостей на сайті

Детальніше...01 березня 2020 року в ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» в рамках проведення районних спортивних змагань серед сільських рад Перемишлянського району та старостинських округів Бібрської ОТГ відбулось змагання з волейболу. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули команда з Осталовицької сільської ради – І місце, команда з Липовецької сільської ради – ІІ місце, команда з Стрілківського старостинського округу Бібрської ОТГ – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

Детальніше...29 лютого 2020 року вихованці ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни  взяли участь у відкритій першості Львівської ГО ВФСТ «Колос»  з боротьби дзюдо під гаслом «Хто ти майбутній Олімпієць». Змагання відбувалось у м.Львів. За результатами змагань Кудрявська Злата здобула І місце, Козак Владислав – ІІ місце, Павлюченко Роман –  ІІІ місце, Патрун Юрій – ІІІ місце, Сагин Тарас  –  ІІІ місце, Гвоздик Ростислав –  ІІІ місце, Мирош Мар’ян   ІІІ місце.

Детальніше...

Детальніше...В рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини 27 лютого 2020 року в ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» було проведено волейбол серед ЗОШ І-ІІІст. В результаті напруженої боротьби перемогу здобули команда з НВК «ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Липівці – І місце, команда з ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча» – ІІ місце, команда з Осталовицької ЗОШ – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

Детальніше...24 лютого 2020 року, в рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини», було проведено районний  турнір  з  настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІст на базі Центру дозвілля молоді м.Перемишляни. Всього взяли участь 10 ЗОШ І-ІІст. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з Тучненської ЗОШ І-ІІст. – І місце, Іванівська ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, Кимирська ЗОШ І-ІІст. – ІІІ місце, а також Білецька ЗОШ І-ІІст. – ІV місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

Детальніше...Сьогодні, 20 лютого в приміщенні районного Народного дому відбулась звітно-виборна конференція голови районної організації ВФСТ "Колос".