Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2022 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 214 гостей на сайті
Детальніше...На виконання заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2020рік, Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді організовано поїздку для дітей із сімей учасників АТО в ТЦ "Ашан" на перегляд прем'єри фільму" Пітер Пен". Діти поринули в неймовірну атмосферу пригод та мрій, а ми, дорослі, згадали наше чудове дитинство.

Заходом охоплено 50 дітей із сімей учасників АТО.

 

Детальніше...Екскурсія в Аквапарк "Пляж".

На виконання заходів Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на 2020 рік, Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано поїздку в Аквапарк "Пляж" м.Львів для дітей із сімей учасників АТО, учасників АТО з Перемишлянського району. Діти були в захопленні від водних атракціонів, каталися на гірках, плавали та пірнали, загалом отримали багато позитивних вражень. Усі одноголосно захотіли відвідати Аквапарк знову. Тож чекаємо наступних поїздок!

 

 

Детальніше...Детальніше...18 червня закінчилося навчання кандидатів у патронатні вихователі з міждисциплінарною командою.

Навчання відбувалося за участі директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Я. Бордіяна, заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Шалапського, начальника відділу Львівського обласного центру соціальних служб для сім' ї, дітей та молоді Н.Тибури.

Детальніше...

 

Детальніше...В рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства", що триває з 25 листопада по 10 грудня, Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за участі працівників Перемишлянського ВП, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення, фінансового управління та головного спеціаліста з питань молоді та спорту, інших структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації, Перемишлянського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Львівського МЦ з надання безоплатної вторинної допомоги з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства щодо жінок проведено флешмоб "Жінки проти насильства".

Закликаємо кожного, кого торкнулася ця проблема, не залишатись наодинці та звертатися за допомогою.
Разом ми розірвемо "Коло насильства".

 

Детальніше...Детальніше...З метою підвищення поінформованості населення про торгівлю людьми працівники Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з службовцями Перемишлянського відділу поліції проведено у Перемишлянській районній філії Львівського обласного центру зайнятості семінар-навчання для осіб, які перебувають на обліку у ЦЗ.

Йшлося про головні причини потрапляння людей у рабство та етапи торгівлі людьми, першочергові дії людини, яка потрапила в тенета торговців.

На завершення, учасникам семінару символічно зв'язали руки чорною стрічкою, як символ нашої захищеності та необізнаності з питань торгівлі людьми.

 
Більше статтей...