Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 594 гостей на сайті

25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Тому, актуальним є питання перевірки своїх ідентифікаційних даних у базі Державного реєстру виборців. Особливо це стосується таких громадян: кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

У такому випадку Ви можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації із відповідною заявою. Такі звернення будуть розглядатись до 19 жовтня 2015 року включно.

Детальніше...

 

Відповідно до статті 19 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, статті 30 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, Центральна виборча комісія внесла деякі зміни до переліку дільниць, утворених на постійній основі.

Зокрема, постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2015 року № 200 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66” у Перемишлянському районі змінено адресу приміщення для голосування та адресу приміщення ДВК звичайної виборчої дільниці, утвореної на постійній основі № 460835, яка розташована за адресою с.Підгородище, вул.Центральна,1.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської РДА

 

 

 

25 жовтня 2015 року в Україні відбудуться чергові  місцеві вибори. Головною особливістю цієї виборчої кампанії є те, що виборці вперше будуть обирати кандидатів за новою пропорційною виборчою системою за відкритими партійними списками, яка раніше в Україні ніколи не застосовувалась.

Зокрема, новий виборчий закон  України “Про місцеві вибори” від 14.07.2015 року № 595-VIII (далі - Закон) передбачає обрання депутатів обласних, районних, міських рад за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами.

Детальніше...

 

Cтворення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система “Державний реєстр виборців” є однією з найбільших баз даних, яка спрямована на забезпечення ведення виборців в Україні.

Детальніше...

 

Шановні виборці – жителі Перемишлянського району!

У зв’язку з призначенням позачергових виборів народних депутатів України  на 26 жовтня 2014 року, з метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців, просимо громадян, які мали проблеми, пов’язані з неточностями у списку виборців під час голосування на  попередніх виборах звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації.Особливо це стосується виборців:

-                     кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;
-                     змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
-                     мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
-                     виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;
-                     громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
-                     які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Також перевірити свою наявність у Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн ресурсу «Особистий кабінет виборця» розміщеного на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN). Для того, щоб отримати інформацію щодо свого включення до Реєстру виборцю необхідно лише зареєструватись на вказаному ресурсі та правильно (згідно з паспортом) вказати свої дані. Через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь на ваш запит. Проте, на даний час цей ресурс дозволяє перевірити лише інформацію щодо свого включення або не включення до Державного реєстру виборців.
Враховуючи вище сказане, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців. Не залишайте перевірку на останній день – за п’ять днів до голосування внесення у списки можливе за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому, якщо є сумніви – звертайтесь зараз! При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.
Окрім цього, на офіційному веб-сайті Перемишлянської райдержадміністрації www.peremrda.gov.ua функціонує розділ «Інформація для виборців». У цьому розділі розміщено багато довідкової інформації, доступні для завантаження форми заяв для звернень громадян до відділу.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,3 3-й поверх, кабінет 34Б. Додаткова інформація за телефоном: (0263) 2-31-09.

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00 год;
Пт. з 9.00 до 17.45 год.
Обідня перерва : 13.00 до 13.45 год.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Постановою Центральної Виборчої Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (зі змінами) встановлено Порядок тимчасової зміни місця голосування (далі - ТЗМГ)  без зміни його виборчої адреси. Відповідно до цього Порядку тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці, до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю без зміни його виборчої адреси.
Виборцям, які мають намір проголосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року за місцем перебування без зміни виборчої адреси  необхідно звернутись з відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), яке він просить визначити місцем його голосування, або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"(згідно з паспортом).
У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я, по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчої дільниці, виборчого округу та його номера (за наявності).
До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі відсутності документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
Відповідні заяви уже приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців та будуть прийматися до   19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
Заява розглядається невідкладно. Якщо за результатами розгляду встановлено її обгрунтованість та є підтверджуючі документи, а також заявник включений до реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, - начальник відділу видає наказ про ТЗМГ виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується начальником відділу та засвідчується печаткою.
ТЗМГ забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці, утвореній на відповідних виборах.
За необхідності уточнення інформації виборці можуть звернутись безпосередньо у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою м.Перемишляни,    вул.Привокзальна, 3, каб.34Б (адмінбудинок Перемишлянської РДА), або зателефонувати за номером: (0263) 2-31-09.

- Зразок заяви

 
Більше статтей...