Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 472 гостей на сайті

На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день - за п’ять  днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів - взагалі заборонене. Тому якщо є сумніви - звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.
Поновлення і уточнення персональних даних Державного  реєстру виборців здійснюється  постійно, проте без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до Вас з проханням перевірити свої дані. При собі мати документ, що посвідчує особу.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна, 3 (3-тій поверх, каб. 34Б ).

Додаткова інформація за тел. (263) 2-31-09.

Графік роботи:  Пн. - Чт.  з 9.00  до 18.00 год.,
Пт. з 9.00 до 17.45 год.
Обідня перерва: 13.00 -13.45 год.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Незабаром минає 6 років з моменту створення структури Державного реєстру виборців. А 4 роки тому працівники відділів ведення Реєстру вперше отримали змогу працювати в Автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", створеній за новітніми передовими технологіями.
Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній. Регулярно поновлюються його дані, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові та знищують кратні записи. Для прикладу, від початку 2013 року видано 302 накази керівника районного відділу. За цими наказами до Реєстру включено 374 виборці, внесено 1105 змін до персональних даних, знищено 14 кратних включень.

Детальніше...

 

Постановою № 1 від 10 грудня 2012 року Білецька сільська виборча комісія призначила проміжні вибори депутата Білецької сільської ради в одномандатному виборчому окрузі № 3. Відповідно до ст.ст. 14,15 Закону України “Про вибори народних депутатів верховної ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2012 року”, вибори призначено на 10.02.2013 року з початком виборчого процесу 22.12.2012 року.

 

Центральна виборча комісія України затвердила взірці заяв виборців до дільничної виборчої комісії та до органів ведення Державного реєстру виборців щодо внесення уточнень до попереднього списку виборців, передбачених статтею 40 Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Згідно з частиною четвертою статті 40 вищезгаданого закону, виборець особисто подає заяву про уточнення попереднього списку виборців до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців. У разі якщо виборець за станом здоров’я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов’язана забезпечити прийняття заяви у такого виборця в інший спосіб.

Форми заяв можна завантажити у розділі “Взірці документів”

 

Детальніше...До кінця квітня Центральна виборча комісія має оприлюднити перелік одномандатних виборчих округів із зазначенням їх номерів, меж та центрів цих округів. Таким чином, реальна виборча кампанія до Верховної Ради України стартує вже за 40 днів.

Детальніше...

 
Більше статтей...