Детальніше...Цивільний захист інформує:

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!". Почувши зазначений сигнал негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:

Детальніше...

 

Детальніше...З настанням зимового періоду та зниженням температури повітря, часу, коли розпочнеться інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, збільшуються ризики, пов’язані з виникненням пожеж, які призводять до матеріальних збитків, травмувань або загибелі людей через необережне поводження з вогнем, порушень правил експлуатації опалювальних печей, неправильного використання електрообігрівальних приладів. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються в дома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади.

Детальніше...

 

Останнім часом побільшало звернень щодо виявлення шершнів, їх винищення (знешкодження) тощо. Як на лінію 112 так і до Перемишлянського РС ГУ ДСНС України у Львівській області та

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше... Детальніше...Забезпечення життєдіяльності населених пунктів району, їх соціально-економічний та культурний розвиток завдання районної державної адміністрації та органів виконавчої влади на місцях.

Враховуючи необхідність оперативного реагування при виникненні пожеж, запобігання нещасних випадків при пожежах та збереженні майна головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 19 січня 2018року №14 «Про організацію роботи зі створення місцевих пожежних команд на території району».

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 січня 2018 року №66/0/5-18 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2018 рік», розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захист Перемишлянського району Львівської області на 2018 рік» від 1 лютого 2018 року № 37, 25 липня 2018р. в Перемишлянському районі заплановано проведення Командно-штабних навчань з практичним відпрацюванням заходів із залученням служб ЦЗ Перемишлянського району. Сектор з питань цивільного захисту Перемишлянської районної державної адміністрації просить населення зберігати спокій і приносить вибачення за можливі незручності. 


 
Більше статтей...