Детальніше...

Команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського цьогоріч вперше взяла участь у Всесвітньому університетському кубку шахового фонду Гаррі Каспарова (Kasparov Chess Foundation University Cup – 2021), який відбувся у режимі онлайн.

Усього змагалися 125 студентських команд з 72-х університетів із 24-х країн. Серед учасників змагань – студенти Техаських вишів, Кембриджу, Міссурійського університету.

Детальніше...

 

Детальніше...

Львівська національна опера презентувала відеоверсію вистави для сімейного перегляду «Лис Микита» сучасного українського композитора Івана Небесного за мотивами казки Івана Франка. Тож батьки разом із своїми дітьми мають змогу переглянути онлайн оперуіз вражаючим візуальним рядом, неймовірними масками та костюмами персонажів, феєрією світла, 3D-анімацією, повітряними гімнастами.

Опера «Лис Микита» доступна для перегляду на YouTube каналі театру за посиланням.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині - понад 4 тисячі пам’яток архітектури. Більшість із них - в поганому або навіть аварійному стані. Понад 10 років держава не мала жодної державної програми щодо фінансування спадщини на обласному рівні. Кошти з обласної програми - це торік 22 мільйони гривень, які пропонують затвердити. Цих коштів є критично мало. Саме тому, як і минулого року, до переліку заходів на 2021 рік, який формує департамент архітектури та комісії спадщини та туризму Львівської обласної ради, потрапили далеко не всі об’єкти, які потребують негайного порятунку. Через можливе невключення туди Поморянського замку місцеві активісти навіть підняли обговорення у соцмережах.

Детальніше...

 

Детальніше...

У 2020 році в області завершили реалізацію 25 обласних програм, фінансування яких було передбачене в обласному бюджеті. Деякі з них реалізовувались упродовж 2-5 років, одна - з 9-річним терміном.

Про це сьогодні під час сесії Львівської обласної ради розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу в області методом ПЛР-тестування підтвердили 115 випадків зараження коронавірусною інфекцією, госпіталізували 89 осіб. Про це під час брифінгу розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Ірина Шурпяк.

«Завантаженість ліжок для хворих на коронавірус на сьогодні – не повні 30%. В стаціонарах лікують 1158 хворих. В реанімації перебуває 105 важкохворих пацієнтів,  з них на апаратах ШВЛ – 16», - розповіла Ірина Шурпяк.

Детальніше...

 

Детальніше...

Цього року виповнюється сто років від дня народження канадського підприємця українського походження, мецената і філантропа Петра Яцика, відомого своїм вагомим внеском у фінансування українознавства на Заході та в Україні.

Днями директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска зустрівся із автором фільму «Візія Петра Яцика» Едуардом Занюком, аби обговорити плани щодо відзначення ювілею великого українця.

Детальніше...

 

Детальніше...

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.

Детальніше...

 

Детальніше...

Кількість офіційно зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби в області знижується, проте і надалі реєструються летальні випадки. Відтак, як зазначила керівник Львівського обласного лабораторного центру, епідеміолог Наталія Іванченко, вакцинація стає нагальною потребою.

Медик розповіла, що згідно з дорожньою картою, затвердженою наказом МОЗ, вакцинація в Україні, в тому числі на Львівщині, відбуватиметься у 5 етапів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Про це сьогодні, 16 лютого, розповів у межах сесії Львівської обласної ради директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, від початку пандемії і до 31 січня цього року  Львівський обласний лабораторний центр  здійснив 317 тисяч 458 досліджень методом ПЛР-тестування.

Детальніше...

 

Детальніше...

Секретаріат Кабінету Міністрів підтримав інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» ініційовану Міністерством культури та інформаційної політики України та Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства, який реалізує ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Як повідомляє Секретаріат Кабінету Міністрів, у межах кампанії відбувся Конкурс історій співпраці, результатом якого став Збірник із понад 100 успішними прикладами спільно реалізованих проєктів.

Детальніше...