Детальніше...

Конкурсна комісія з відбору проєктів регіонального розвитку прийняла рішення про фінансування у 2021 році 28 проєктів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету в рамках секторальної бюджетної підтримки на загальну суму 133,2 млн грн.

Ці проєкти розпочались упродовж минулих років і мають бути завершені у цьому році.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 лютого, розпочалася ІІІ чергова сесія Львівської обласної ради 8-го скликання.

Сесія традиційно розпочалася з хвилини мовчання за загиблими Героями російсько-української війни та за депутатами попередніх скликань, які відійшли у вічність.

«Сьогодні депутати голосуватимуть за обласні програми на 2021 – 2025 роки, розроблені департаментами Львівської обласної державної адміністрації. Це 25 програм, у яких враховані і базові речі, як-от підтримка учасників АТО (ООС) та їхніх родин, закупівля ліків для важкохворих мешканців, і проєкти, без яких Львівщина не зможе розвиватися різносторонньо.

Детальніше...

 
Детальніше...

Завтра, 17 лютого швейцарсько-український проєкт DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: «Співпраця громад з громадськими та міжнародними організаціями, державними підприємствами, іншими громадами». До участі у вебінарі запрошують і громади області.

На вебінарі розкажуть чому громадам варто налагоджувати співпрацю між собою, міжнародними, громадськими чи державними організаціями для покращення якості надаваних послуг, зокрема у сфері освіти, удосконалення роботи управлінців органів місцевого самоврядування і закладів освіти. Також обговорять як використовувати такі інструменти співпраці як договори співробітництва і меморандуми.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 115 мешканців області підтвердили СОVID-19.

У розрізі населених пунктів:

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація» та благодійним фондом «МХП - Громаді» розпочали навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області. Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Відтак, вже відбулись перші заходи у трьох громадах, відібраних до участі в даній програмі.

Детальніше...

 

Детальніше...

18 січня цього року Кабінет Міністрів за дорученням Президента України ухвалив рішення, відповідно до якого ціна на газ для побутових споживачів становитиме 6,99 гривні за метр кубічний. Таке рішення дозволило знизити ціну на газ на 30%.

Так, від 15 лютого, населення починає отримувати платіжки за газ за цією ціною. Як розповіла під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заступник керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко, розуміючи важку ситуацію, яка є в країні у зв’язку з ковідом та зниженням ділової активності, більшість постачальників газу пішли назустріч споживачам і встановили ціну реалізації палива 6,99 грн за 1 куб. м уже в січні.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 14 лютого, у Львові відбулись Міжнародні рейтингові змагання зі спортивних танців «IDSA European Championship in the memory of Marian Wieczysty».

Понад 500 танцювальних пар практично зі всіх регіонів України, а також спортсмени з Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Кіпру та Ізраїлю приїхали на Львівщину, аби показати свої найкращі результати та вибороти медалі. Змагання відбувались впродовж трьох днів по 8 відділень без глядачів.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу  із діагнозом COVID-19 госпіталізували - 89 осіб. Скерували на самоізоляцію – 282 людини.

Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 371 особи. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 115 людей.

В реанімації перебуває 105 людей,  з них на апаратах ШВЛ – 16.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу в області провели 724 дослідження на коронавірус, з них - 115 позитивні.

За увесь час COVID-19 підтверджено у 74586 осіб.

Померло -  2204 людини. Одужали від коронавірусної інфекції 66372 особи.

 
Детальніше...

До 28 лютого підприємці області можуть представити свою продукцію в експортному каталозі. Вперше промоційне видання презентували торік.

Це - двомовний каталог, на сторінках якого розміщені понад 200 підприємств Львівщини різних галузей промисловості. Це і будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість. Виробники зазначених галузей нашого регіону протягом останніх років відзначаються високим рівнем якості продукції та затребуваністю на зовнішньому ринку. Підприємства мають достатні виробничі потужності для здійснення безперебійних експортних поставок до країн Європи і світу загалом.

Детальніше...