Детальніше...

Британська Рада спільно з Європейською Комісією, в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), Львівським обласним молодіжним центром та громадською організацією «Молодіжна платформа» запускають другу хвилю обласних пітчингів проєктів соціальної дії.

Пітчинг проєктів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.

Детальніше...

 

Детальніше...

14 лютого в Національному академічному українському драматичному театрі імені М. Заньковецької відбувся вже XXІV фестиваль "Прощання з колядою".

За щорічну працю в організації фестивалю "Прощання з колядою" заступник голови ОДА Іван Собко вручив подяки голови облдержадміністрації Дмитру Петровичу Вознюку та Львівському ставропігійному братству св. ап. Андрія Первозваного.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у них взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Громадськість та представники влади долучилися до Божественної Літургії у військовому Храмі Стрітення Господнього УГКЦ. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

Детальніше...

 

Детальніше...

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено кошик квітів від Президента Володимира Зеленського до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

 

Детальніше...

З початку року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували 14118 земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 14 лютого, у м. Львові, в квартирі будинку на вул. Виговського отруїлися чадним газом дві особи.  У стані середньої важкості їх госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні. Обставини події встановлюються.

Львівська облдержадміністрація вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, не легковажити своїм життям та здоров’ям.

Детальніше...

 

Детальніше...

Офіційний сайт ювілейного року мисткині створили Міністерство культури та інформаційної політики України та агенція Postmen. Він дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими Лесі Українці.

Впродовж 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 164 мешканців області підтвердили СОVID-19.

У розрізі населених пунктів.

Львівський район -88 : Винники 2, Львів 84, Бібрка 1, Волощина 1.

Самбірський район-1: Самбір 1.

Дрогобицький район-28: Борислав 9, Долішній Лужок 2, Дрогобич 15, Стебник 1, Трускавець 1.

Стрийський район-2: Держів 1, Дуліби1.

Яворівський район-4: Яворів 1, Арламівська Воля 1, Годині 1, Мостиська 1.

 

Детальніше...

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн із значним поширенням COVID-19 станом на 12 лютого. Так, до «червоної» зони потрапили 74 країни, до прикладу минулого тижня їх було 80.

Серед країн «червоної» зони - Чеська Республіка, Чорногорія, Німеччина, ОАЕ, Греція, Італія та інші. До країн «зеленої» зон – 120 країн. Прибуття з країни «зеленої» зони: самоізоляція чи обсервація не вимагається. Після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома».

Детальніше...

 

Детальніше...

Вночі на території Львівської області була  температура від -3 до -7. Працювало 214 одиниць техніки, використали 801т ПСС. Задіяли 318 робітників.

“Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 142 одиниці техніки та використала 672,6  тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 72 технічних засоби та використав 128, 4 тонн ППС. На дорогах працюють важкі автогрейдери та роторні снігоочисники. Усі служби залучені, відтак роботи з відновлення руху тривають цілодобово”, -  зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Детальніше...