Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

Детальніше...З нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР у населених пунктах району відбуватимуться святкування.

Зокрема, у м.Перемишляни заходи відбудуться 22 січня.

8.00 год - у храмі св..Володимира та о.О.Ковча  відбудеться екуменічна молитва за Україну, опісля будуть покладені квіти до могили січових стрільців та борцям за волю України.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів/препаратів станом на 18.01.2019р по Перемишлянській ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів/препаратів станом на 18.01.2019р по Бібрській РЛ

 

Детальніше...

Якщо Ти житель с.Іванівка, то прийди 21 січня о 16.00 год до Народного дому на зустріч із керівниками району і вислови свою думку, свої пропозиції щодо перспектив розвитку села.

Саме Ти найкраще знаєш проблеми своєї громади.

Будь активним у їх вирішенні!

 

 
Детальніше...

Упродовж 2018 року працівники служб у справах дітей спільно з представниками органів внутрішніх справ та соціальних служб провели 1254 профілактичних рейди і виявили 111 дітей.

Про це повідомили сьогодні, 18 січня, під час брифінгу.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із учасником трьох антарктичних експедицій Ігорем Диким перед подорожжю полярника на станцію "Академік Вернадський" в Антарктиді.

В межах зустрічі Ігор Дикий розповів про свої попередні антарктичні експедиції, умови перебування у вічних холодах, а також про наукові відкриття, що вдалось зробити під час досліджень.

Детальніше...

 

Професія водія є однією з найпоширеніших у нашій країні. Разом з тим, ця професія є однією з найбільш небезпечних та шкідливих. Дізнайтеся, які фактори виробничого середовища і трудового процесу впливають на умови праці водіїв.

Статтею 1 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 № 2344-111 визначено, що водій — це особа, яка керує транспортним засобом і має відповідне посвідчення встановленого зразка.

Детальніше...

 
Детальніше...

19 січня святкується завершальне свято новорічно-різдвяного циклу - Водохреща. У цей день у містах і селах Львівщини святять воду та пірнають в освячену ополонку. Добірка локацій на Водохреща де скупатись в ополонці та скуштувати смачних пампушків.

Місто Золочів

19 січня о 10:00 год. на святкування Водохреща запрошують у м. Золочів в парк Здоров`я до озера Молодіжного. Усіх мешканців та гостей міста чекає театралізоване дійство за участі духового оркестру та невеличкий ярмарок смаколиків.

Детальніше...

 
Детальніше...

21 січня у Львівській обласній державній адміністрації відбудуться навчання для представників інститутів громадянського суспільства Львівщини щодо умов участі у конкурсі проектів у межах обласних програм "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки та Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 - 2020 роки.

Під час заходу потенційні учасники конкурсу дізнаються:

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...17 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова районної ради Роман Андрусишин провели обговорення перспективного плану розвитку територій до 2021 року із мешканцями с.Неділиська та с. Кимир.

Після обговорення звіту першого заступника голови РДА Б.Гуменюка та сільського голови П.Горецького присутні визначились із пріоритетними об’єктами до плану.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це сьогодні, 17 січня, розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у ефірі телеканалу «Прямий».

«Сьогодні уже дуже багато сказано про церкву. Але давайте повернемося до подій трьохсотлітньої давності. Це період, який історики назвали руїною. У нас забрали церкву тоді, коли держава була в руїні. І ми повернули собі Українську церкву тоді, коли держава є на підйомі», - зазначив очільник Львівщини.

Детальніше...