Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...24 травня у м.Перемишляни відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Героїв.

Захід розпочався із вшанування пам'яті та покладання квітів до могил воїнів, які загинули у роки Січового Стрілецтва, національно-визвольної блротьби УПА та під час АТО. Перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк, голова районної ради Р.Андрусишин, міський голова О.Зозуля та депутат Львівської обласної ради В.Баран поклали квіти до могили Січових Стрільців, що на міському цвинтарі, воїнів УПА та новітніх героїв - учасників АТО А.Костирки і В.Кінаша.

Детальніше...

 

Детальніше...

З метою підтримання сприятливого гідрологічного режиму, санітарного стану річок та для забезпечення працездатності меліоративних систем, Львівське обласне управління водних ресурсів виконало роботи по обкошені 147,7 км/га каналів по осушних системах.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, з нагоди Дня кадрового працівника у Львівській обласній державній адміністрації відзначили кращих працівників цієї галузі.

Відтак, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня кадровика голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив подяки кращим представникам професії у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, у м. Ужгород Закарпатської області розпочався семінар «Контроль за нелегальним обігом пестицидів на кордоні» в межах спеціальної програми UNEP.

Львівщину у семінарі представляє головний спеціаліст відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації – Ігор Кравець.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, розпочала свою роботу ІV Міжнародна науково-практична конференція "Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток".

Участь у дводенній конференції беруть Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, науковці та експерти з України, Бельгії, Польщі, Словаччини та представники громадських організацій, які обговорять майбутнє соціальної сфери в Україні, виклики, перспективи та можливості.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 24 травня, відбулось урочисте відкриття Днів Європи у Львівській області.

Відтак, перед входом у будівлю Львівської облдержадміністрації відбулось урочисте підняття Державного прапора України та Європейського Союзу.

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

 

"Я переконаний, що сьогоднішнє свято, насправді, є даниною шани і духу тим людям, які покоління за поколінням утверджували європейські цінності у нас, в Україні. Ніхто сьогодні не сумнівається у тому, що Україна не лише географічно, але ментально і культурно є частиною великої європейської спільноти. Десятки тисяч мешканців Львівщини захищають ці цінності на фронті. Сьогодні ми усі разом повинні пам'ятати - кожен з нас щоденно на своєму місці мають демонсрувати ті речі, які сьогодні відповідають європейському духу, традиціям, стандартам. Ми повинні зробити усе від нас залежне, щоб ті речі, за які стояли люди під час Революції Гідності на Майдані - були зреалізовані у нашому суспільстві", - зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

23 травня, відбулась нарада під головуванням голови Львівської ОДА Олега Синютки з питань діяльності митного поста «Західний» Львівської митниці ДФС.

Серед присутніх -  керівники структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації, Львівської митниці ДФС, державних установ та громадських організацій.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 27 травня, Львівщина відзначає Свято Героїв. З цієї нагоди вулицями Львова пройде урочиста хода. Про це йшлося  23 травня, під час організаційної наради у Львівській ОДА з нагоди проведення свята.

Участь у ході візьмуть учасники АТО, ветеранські, волонтерські, патріотичні організації, учасники Революції Гідності та медики Майдану,  представники молодіжних громадських організацій та студентської молоді.

Детальніше...

 

Детальніше...

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із альпіністом Романом Городечним, який 14 травня піднявся на найвищу вершину світу Еверест.

Очільник області нагородив спортсмена подякою за активну життєву позицію, високі особисті досягнення, популяризацію Львівщини та з нагоди подолання найвищої вершини світу. Окрім того, Олег Синютка вручив Роману Городечному пам’ятні монети.

Детальніше...

 

Детальніше...

У приміщенні Львівської облдержадміністрації 23 травня відбулася семінар-нарада з питань роботи відділів Державного реєстру виборців.

Участь у заході взяли керівники відділів ведення Реєстру з усієї області. зазначимо, що таких на Львівщині нараховується 34.

Зокрема, на семінарі-нараді, яку провела начальник відділу адміністрування Реєстру апарату облдержадміністрації Зоряна Павлів, були порушені такі питання:

Детальніше...