Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Сьогодні, 14 серпня, у Львівській ОДА стартували навчання з підготовки проектів для отримання секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Детальніше...

 

Детальніше...У понеділок, 13 серпня, в Палаці учнівської молоді відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного фестивалю української пісні і танцю, у якому взяло участь 12  хореографічних колективів з Канади.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж липня працівники Перемишлянського центру надання адміністративних послуг надали 719 послуг. З них 437 – безкоштовні та 282 – платні. Сума коштів, отриманих від надання платних послуг, становить 41151,8 грн.

Найчастіше громадяни звертались за одержанням послуги щодо Державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Ця послуга коштує 180 грн. Таких звернень було 152. Також були звернення (37) щодо Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. За цю послугу було сплачено 3300 грн.

 

Детальніше...На «гарячу лінію» області 112 надійшли звернення мешканців міста, які міська влада Львова досі не розглянула.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент України Петро Порошенко підписав закон про стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств. Закон створює перспективи для розвитку мікробізнесу в аграрному секторі та дає можливість отримати офіційний статус фермерам, які працюють на своїй землі.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 серпня, голова Перемишлянської райдержадміністраці В.Танчин за участі заступників провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов.

Після заслуховування керівників про роботу у минулому тижні та планів на поточний керівник району акцентував увага на актуальних питаннях та запланованих заходах.

Дав доручення відділу АПР надати повну інформацію про хід жнив та підготовку до осінньо-польових робіт, керівника відділу економіки зобов’язав надати матеріали про хід виконання проектів, рекомендував відділу освіти працювати над підготовкою навчальних закладів до нового навчального року. А також під час наради обговорили ряд інших важливих питань.

 

Детальніше...Із проведених закупівель на здійснення технічного нагляду за станом доріг, на які було передбачено 3 млн грн, переможцями стали підрядники з цифрою 1,41 млн грн.

Детальніше...

 

Детальніше...08 серпня комісія в складі представників держпродспоживслужби, Перемишлянського відділу поліції, завідувача сектору з питань ЦЗ райдержадміністрації, лаборанта Перемишлянського відділення Золочівського лабораторного центру МОЗ провела перевірку 4 закладів харчування. Зокрема, комісія побувала у ресторані "Андиграунд", Кафе «Леокс», "На ринку та "Затишок". Явних ознак порушень не виявлено. Вода та зливи з посуду передані до лабораторії для проведення аналізів.

Зазначимо, що комісія для перевірки закладів громадського харчування утворена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації у 2016 році.

 

Детальніше...Про це сьогодні, 13 серпня, під час апаратної наради повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

«У межах використання коштів Державного дорожнього фонду у Львівській області виконали ремонтних робіт на суму 328,5 млн грн», - зазначив Роман Кокотайло.

Зазначимо, що цей фінансовий ресурс становить 56,3% від запланованих робіт.

За словами Романа Кокотайла, зокрема, завершили ремонти на дорогах Турка – Східниця, Шегині – Циків, Наварія – Милятичі тощо. Перелік доріг тут.

Загалом, на ремонт доріг цього року із Дорожнього фонду буде скеровано 583 млн грн.

 

Детальніше...Упродовж двох днів, 1-2 вересня, на території Львівського палацу мистецтв відбудеться І Львівський фестиваль винограду і вина «Галицька лоза». Участь у фестивалі візьмуть виноградарі Львівщини та Західної України,  виробники сиру, медовари області.

Детальніше...