Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Аграрії області можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до наказу Мінагрополітики розподіл бюджетних коштів здійснюється через державний банк на компенсацію 80 % вартості насіння (без ПДВ), але не більше 30 000 гривень на одне фермерське господарство або сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Підтримкою можуть скористатись:

Детальніше...

 

Детальніше...У с.Подусів вже споруджено пам’ятник, а у с.Лагодів - фундамент під пам’ятник воїнам УГА. Таку інформацію надав головний архітектор району Б.Городечний сьогодні, 1 серпня, під час наради голови райдержадміністраці В.Танчина із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов.

Відзначимо, що кошти для спорудження та відновлення пам’ятників на місцях поховань воїнів УГА, передбачені обласною програмою.

 

Детальніше...За нагоди 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині відкриють 30 інформаційних таблиць у населених пунктах, де було проголошено українську владу на Львівщині  у листопаді 1918 року.

Детальніше...

 

Детальніше...На фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьких організацій у 2018 році виділили 491,4 тис грн. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Детальніше...

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...

Упродовж 11-12 серпня у селі Ганачівка Перемишлянського району проходив фестиваль "Медова забава". Метою заходу є популяризація медової продукції, та сприяння розвитку локальних пасік.

В межах фестивалю відбувся великий ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів, конкурси, розваги для дітей та дорослих, виступи найкращих колективів Перемишлянського району, майстер-класи та забави.

 

Детальніше...12 серпня у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що у місті Великі Мости, відбулось офіційне відкриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018».

Детальніше...

 

Детальніше...Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника.

Щоденний зростаючий обсяг будівельних робіт для забезпечення виробничих, логістичних, торговельних і житлових потреб є результатом піднесення вітчизняної економіки та суттєвим резервом подальшого зростання її потенціалу.

Упевнений, що ваш професіоналізм та висока майстерність і надалі служитимуть розвитку галузі, застосуванню інноваційних технологій та новітніх підходів задля будівництва якісного й доступного житла, надійних інженерних систем і споруд, подальшій модернізації нашої країни.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, достатку та нових здобутків в ім’я України.

 

Детальніше...12 серпня у селі Надичі Жовківського району, відбулось відкриття та освячення храму Успіння Святої Анни УГКЦ. Участь в урочистостях взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...12 серпня у місті Буськ відбулось відкриття церкви святої Параскеви - пам’ятки архітектури національного значення.

Детальніше...