Детальніше...

Як відомо, з 1 липня 2020 року набрали чинності положення Виборчого кодексу України щодо можливості подання електронних звернень виборцями для уточнення інформації Державного реєстру виборців.

Зокрема, за словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, українці отримали можливість змінювати адресу голосування, у тому числі й онлайн (дистанційно засобами кабінету виборців). Ця процедура стала доступною з 1 липня 2020 року.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 11 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Ростислав Танасієнко взяв участь в нараді з сімейними лікарями та терапевтами району, яку проводив в.о.головного лікаря Андрій Соляник. Під час наради розглядались питання покращення вакцинації дитячого населення району та амбулаторне лікування пневмоній.

 
Детальніше...

Міністерство молоді та спорту України спільно з Представництвом ООН в Україні та за підтримки Всеукраїнського молодіжного центру підготували онлайн-марафон «100 хвилин з молоддю для молоді», який відбудеться 12 серпня. Початок о 15:00 год. Про це інформують у відділі молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Цьогоріч Міжнародний день молоді має тему: «Залучення молоді задля глобальних змін». Тож 10 активних молодих людей з різних куточків України, які є рушіями змін у своїх громадах, вже готові поділитися своїми історіями успіху.

Детальніше...

 
Детальніше...

На сьогодні на Львівщині видано понад 200 кредитів за  програмою «Доступні кредити 5-7-9%» для мікро- та малого бізнесу. Це майже 300 млн грн. Нагадаємо, програма сприяє зменшенню ставок за кредитами.

«Наприкінці квітня уряд спростив умови участі у цій програмі. Зокрема, пом’якшив вимоги до обов’язкової прибутковості бізнесу, зняв обмеження щодо напрямків використання коштів та максимальної суми кредиту. І вже у червні програма в нашій області активно запрацювала», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Детальніше...

 
Детальніше...

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-30 серпня. Цьогоріч в його межах проведуть вісім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста. Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія.

«Основною концепцією цьогорічного, вже сьомого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам'ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями» - зазначає генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп.

Детальніше...

 
Детальніше...

15 серпня мешканців та гостей області запрошують на урочисте відкриття сезону до Тартаківського палацу.

"Щовихідних впродовж цілого місяця у нас, в Тартакові Сокальського району, триватимуть дводенні тури, костюмовані дійства, фотосесії, концерти та багато іншого. Щосуботи та неділі кожен охочий зі Львова, Сокаля та навколишніх сіл зможе повернутись в епоху вишуканих вбрань, елегантних інтер’єрів та нашої багатої історії", – пояснює Ганна Гаврилів, голова БФ "Спадщина.UA".

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській ОДА відбувся захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки.

6 серпня під головуванням заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки. На засіданні було затверджено регламент роботи конкурсної комісії (Рішення №1) та відбувся відкритий захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році (Рішнння №2).

Детальніше...

 

З метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь МОЗ рекомендує:

НЕ вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності та з простроченими термінами споживання. Зберігати продукти харчування тільки у спосіб зазначений на упаковці та у встановлений термін.

НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції.

Детальніше...

 

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 11 серпня голова районної державної адміністрації Богдан Гуменюк, взяв участь в нараді з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції. В ході наради розглядались наступні питання:

Детальніше...