Детальніше...

Президент Петро Порошенко закликає не допустити реваншу проросійських сил в Україні, аби не дати їм шансу розвернути рух України до Євросоюзу та НАТО в протилежний бік. Про це Президент сказав під час участі в урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта» в ході робочої поїздки до Львівської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко підпише, прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Про це Глава держави повідомив  під час участі в урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта» в ході робочої поїздки до Львівської області.

«Звичайно, є певний символізм в припиненні, нарешті, дії Договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради, він позавчора був проголосований і в понеділок мною буде підписаний. Це історична подія. Рівно як і вихід із СНД», - підкреслив Петро Порошенко.

Детальніше...

 

Детальніше...9 грудня 2018 року о 15.00 годині в приміщенні районного Народного дому відбудеться виступ Львівського балету «Життя».

Проект «Ремінісценції.UA» історично-музичне, мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 грудня, у Львівській ОДА відбулась нарада щодо добового балансування природного газу.

Серед учасників заходу - представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, ПАТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз збут», Головного управління статистики, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 грудня, 30 дітей з інвалідністю з навчально-реабілітаційного центру «Джерело» вирушили до резиденції святого Миколая на території дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», що на Жовківщині.

"До Дня святого Миколая управління спільно із партнерами вирішили організувати активне дозвілля для вихованців центру «Джерело». Уже давно виникла ідея додати діткам різдвяно-новорічної атмосфери. Це перша поїздка, загалом буде 7 виїздів до резиденції Миколая, тому усі охочі діти зможуть гарно провести час і отримати солодкі подаруночки", - розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Детальніше...

 
Детальніше...

4 грудня Національна  рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумкам виконання радіостанціями законодавчих вимог щодо обов’язкової частки україномовних пісень та ведення передач українською мовою за два роки: листопад 2016 – жовтень 2018.

Відтак, середній показник пісень українською мовою на місцевих та регіональних радіостанціях за другий рік дії мовних квот склав 48%.

Детальніше...

 

Детальніше...7 грудня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу. Комісійно розглянуто 132 справи. Вивчивши всі матеріали справ, було вирішено 100 сім'ям призначити субсидію та 32 відмовити.

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 грудня, Львівщина вшановує пам'ять отця Михайла Вербицького. Зокрема представники влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника отця Михайлу Вербицькому та виконали Державний гімн України.

Опісля відбулось громадське віче.

Детальніше...

 

Детальніше... Детальніше...Сьогодні, 7 грудня   в сесійній залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Голова райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районної ради Роман Андрусишин  вручили Грамоти кращим представникам депутатського корпусу районної ради та місцевих рад району. Зокрема відзначено роботу сільських голів Свірзької, Стрілківської, Романівської, Ланівської, Великоглібовицької сільських рад та Бібрського міського голови за роботу проведену з утворення Бібрської ОТГ.

Вітаючи присутніх Володимир Танчин наголосив, що відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 грудня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка спільно з директором департаменту освіти та науки ЛОДА Любомирою Мандзій у межах моніторингу запровадження реалізації державної концепції «Нова українська школа» відвідали шкільний навчальний заклад у м. Бібрка Перемишлянського району.

Олег Синютка поспілкувався з вчителями школи щодо проблем та розвитку навчального закладу.

Детальніше...