24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше... 9 червня 2013р. у РНД м. Перемишляни, НД м. Бібрка, НД с. Брюховичі відбувся районний огляд-конкурс драматичних колективів «Театральний форум – 2013», у якому взяли участь 24 драматичні колективи сільських Народних домів. Журі конкурсу було представлене у складі керівника відділу культури О. Гавінської, директора РНД В. Теодоровича, режисера народного самодіяльного театру З. Козака та методистів РНД Г. Медвідь, О. Козак, О. Алісової.

Детальніше...

 

8 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра отримали 476 юнаків та дівчат. З них 208 осіб, які навчались за державним замовленням, отримали звання лейтенанта та направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста.

Детальніше...

 

7 червня Віце-Прем’єр-Міністр України Олександр Вілкул провів Всеукраїнську селекторну нараду з питань реалізації державних житлових програм.

Зокрема, обговорили реальний стан реалізації програм із здешевлення вартості іпотечних кредитів, будівництва доступного житла, молодіжного пільгового кредитування, забезпечення житлом інвалідів війни, кредитування індивідуальних сільських забудовників («Власний дім»). Також проаналізували стан надання адміністративних послуг населенню засобами поштового зв’язку.

Детальніше...

 

Детальніше...7 червня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій провів спільну нараду із заступниками голови райдержадміністрації Н.Гавінською, В.Денейчуком, заступником голови Перемишлянської районної ради В.Винницьким та начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА З.Дідухом. Обговорювалися питання організації святкувань Дня Конституції України 28 червня 2013 року. 27-28 червня очікується приїзд у м.Перемишляни Польської делегації, яку запрошено взяти участь у святкуваннях.

 

7 червня засДетальніше...тупник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. На комісії розглянуто 46 заяв.

 

Детальніше...7 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним. Під час наради обговорювалося питання обстеження та інвентаризації об’єктів охорони культурної спадщини на території району.

 

7 червня відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука з представниками компанії VOSS Automotive GmbH з питань будівництва заводу із виробництва комплектуючих для автомобільної промисловості.
У складі іноземної делегації на зустрічі були присутні директор з питань персоналу Кай Уве Отто, а також директор з фінансових питань Байсель Карстен. Метою їх візиту стало отримання підтримки обласної влади у реалізації інвестиційного проекту на території регіону.
Зазначимо, що VOSS Automotive GmbH розробляє і виготовляє труби та з’єднання для транспортних засобів, які застосовуються в пневматиці, а також паливні та гідравлічні вихлопні системи.

Детальніше...

 

Президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка надіслав голові Львівської облдержадміністрації, голові відділення НОК України у Львівській області Вікторові Шемчуку лист-подяку за підтримку проведення урочистих заходів з нагоди 100-річчя олімпійського Києва.

Детальніше...

 

5 червня під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича відбулося засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Детальніше...

 

Детальніше...6 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступників голови РДА В.Денейчука та В.Гавінської провів нараду із начальником управління економічного розвитку та торгівлі РДА І.Горецькою, заступником начальника цього управління Р.Танасієнком та начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА З.Дідухом щодо енергозбереження та перспектив розвитку у Перемишлянському районі альтернативної енергетики як реалізації стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики.  Дана проблема обговорювалася з метою реалізації  на теренах району Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014рр. та програми «Україна для людей».
В.Денейчук  повідомив, що з метою зниження рівня споживання газу за рахунок коштів районного і обласного бюджетів розроблено проект „Реконструкція газоспоживаючої котельні по вул. Галицька, 12, м.Перемишляни Львівської області“. Дана котельня виробляє теплову енергію для опалення корпусів Перемишлянської центральної районної лікарні. Проектом передбачено проведення заміни теплогенеруючого обладнання котельні і монтаж 2 котлів КВм - 0,3 загальною потужністю 0,6 МВт. Коефіцієнт корисної дії даного обладнання складає 85-90 %. Сировиною для роботи котлів є відходи деревообробки, тирса, дрова, щепа, лушпиння соняшника, торфобрикети, буре вугілля. Монтажні роботи завершено, до початку опалювального сезону 2013 -2014 р.р. будуть завершені усі пусконалагоджувальні роботи, що дозволить економити близько 500 тис.грн. бюджетних коштів за рік.
Розпочато виготовлення проектно – кошторисної документації для влаштування системи гарячого водопостачання з використанням сонячної енергії у дитячому навчальному закладі „Сонечко“ м. Перемишляни.

Детальніше...