Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...16 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з начальником контрольно-ревізійного відділу у Перемишлянському районі Б.Гуменюком. Під час зустрічі обговорювались попередні результати перевірки КРУ фінансових справ у відділі культури та туризму Перемишлянської райдержадміністрації. Окрім цього, Б.Гуменюк інформував голову райдержадміністрації про залучення спеціалістів контрольно-ревізійного відділу до проведення перевірки  додержання вимог законодавства щодо збереження державного майна, яке перебуває у віданні Федерації профспілок України. Зокрема, табору «Дружба» с.Свірж Перемишлянського району

 

Детальніше...16 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський привітав медичних працівників із професійним святом. Урочистості відбулося у приміщенні Бібрської районної лікарні за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, Бібрського міського голови Т.Чабана, головного лікаря району Б.Лівого та головного лікаря Бібрської районної лікарні І.Курча. Грамотами райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високі професійні здобутки у сфері охорони здоров’я, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено 5 працівників даної медичної установи. Грамоти та подяки отримали медичні працівники і від Бібрського міського голови та головного лікаря району.

Після урочистої частини відбувся концерт – вітання за участі медичних працівників даного закладу та учасників мистецьких гуртків, які діють при Бібрському Народному домі.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним санітарним лікарем району Л.Томчак та керівником відділу освіти Н.Борщ провели виїзд у с.Осталовичі. Метою поїздки був розгляд скарги мешканця Б.Демковича. Скаржник звернувся із заявою  про те, що проблеми, які виникли із каналізацією Осталовицької ЗОШ І-ІІІ ст.,  створюють незручності йому та сусідам. Представники району, оглянувши проблемне місце та поспілкувавшись із заявником, дійшли згоди, що для вирішення  цього питання потрібен певний час,  проте проблему буде знято.  Як зазначив В.Денейчук, для цього будуть залучені усі необхідні служби району та комунального господарства

 

Детальніше...16 червня в управлінні Пенсійного фонду України у Перемишлянському районі відбулося представлення нового керівника Ковальської Світлани Володимирівни. Новопризначеного керівника представляла заступник начальника головного Управління Пенсійного фонду у Львівській області О.Котик. На представленні були присутні також голова Перемишлянської райдержадміністрації  О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та колектив районного управління Пенсійного фонду.

С.Ковальська перед призначенням на посаду начальника управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі займала посаду керівника апарату Перемишлянської райдержадміністрації

 

8-9 червня учні Костенівської СЗШ І-ІІІ ст., які стали переможцями районного туру КВК з профорієнтації, відвідали м.Кам’янець-Подільський, старовинне місто Хотин і його фортецю, яка віднесена до семи чудес України, а також Кришталеву печеру в с.Кривче Тернопільської області.

Детальніше... Детальніше...

Поїздку як заохочувальний приз організував обласний центр зайнятості населення, з ініціативи якого щороку в Перемишлянському районі проводиться профорієнтаційний КВК.

Поїздка школярів відбулася за організаційного сприяння та фінансової підтримки директора Львівського обласного центру зайнятості населення М.М. Хміля та директора районного центру зайнятості населення В.С. Барана.

 

15 червнДетальніше...я заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв та скарг з питань призначення субсидій. Комісією розглянуто 55 заяв для призначення субсидій на тверде паливо.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань  Н.Гавінська провела засідання комісії для призначення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 41 справу.

 

Детальніше...15 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук відвідав районну центральну бібліотеку м.Перемишлян. У приміщенні, де знаходиться бібліотека, існує проблема опалення у зимовий період. Як пояснила керівник відділу культури та туризму райдержадміністрації О.Гавінська, перший поверх, де знаходиться дитяча бібліотека, у холодну пору року майже не обігрівається, хоча другий поверх, де міститься бібліотека для дорослих, опалюються добре. Заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук та директор „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевич оглянули котельню та цілу опалювальну систему, яка обігріває 250 кв.м.. В.Денейчук доручив І.Карашкевичу в найкоротші терміни провести ретельний аналіз системи, встановити причину не достатнього обігріву та запропонувати шляхи вирішення проблеми.

 
Детальніше...

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк підписав розпорядження про розподіл коштів на ремонт доріг комунальної власності між районними центрами Львівщини.

Детальніше...

 

14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із депутатом Львівської обласної ради М.Сірківим та головою Перемишлянської районної ради П.Бучком стосовно надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та вирішення нагальних проблем на виборчому окрузі № 40, у якому п.М.Сірків був обраний депутатом до  Львівської обласної ради. Це не перша зустріч керівників Перемишлянського району із М.Сірківим, на яких обговорюються шляхи вирішення проблем мешканців даного округу.

Детальніше...