Указом  Президента України № 642/2012 Про присудження щорічних премій Президента України для молодих вчених 2012 року.

Детальніше...

 

Детальніше...16 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Під час засідання комісії обговорювалися питання, які будуть виноситися на розгляд сесії районної ради 29 листопада, зокрема про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2012 року; про роботу комісії, створеної рішенням XI сесії VI скликання від 20.09.12р. №213 для подальшої роботи над книгою про Перемишлянський район; про розгляд листа відділу освіти Перемишлянської РДА від 12.11.2012р.№1814 щодо перезатвердження об’єктів фінансування будівництва та реконструкції загальноосвітніх навчальних закладів, тощо.

 

 «З почуттям глибоДетальніше...кої шани і поваги щиро вітаю Вас з професійним святом –Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними», – зазначив під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.
«Вперше за роки незалежності у 2012 році на Львівщині виростили більше мільйона тонн зерна», – зауважив Михайло Костюк. Цього року аграрії області виробили 800 тис. т цукрових буряків, 1,8 млн. т картоплі, 0,5 млн. т овочів, більше 600 тис. т молока, 172 тис т м’яса За темпами приросту та обсягами валового виробництва сільськогосподарської продукції регіон протягом останніх років перебуває у першій десятці серед областей України.

Детальніше...

 

20 листопада у приміщенні Львівського Будинку вчених відбудеться вручення премій облдержадміністрації та обласної ради для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які найбільше відзначились у навчальній та науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті навчального закладу, міста, області.
Премії вручатимуть голова обласної державної адміністрації Михайло Костюк та голова обласної ради  Олег Панькевич.
Початок о 15.00 год.

 

Детальніше...Міжнародний менеджер Спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» Джейсінгх Сах висловив подяку голові Львівської ОДА Михайлові Костюку та облдержадміністрації за підтримку у реалізації проекту на території Львівщини.
Згадана ініціатива допомагає сільському населенню спільно визначати пріоритети місцевого розвитку та реалізовувати проекти у співпраці із сільськими та селищними радами і районною владою. Такі громадські ініціативи спрямовані на покращення умов проживання у таких сферах: охорона здоров’я, охорона довкілля, енергозбереження, водопостачання.

Детальніше...

 

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал висловив подяку голові Львівської обласної державної адміністрації Михайлові Костюку.
  Зокрема, подяку голова ЦВК, висловив за підтримку, яку надав голова Львівської облдержадміністрації, представникам центральних виборчих комісій іноземних держав у межах їх перебування на Львівщині в час підготовки та проведення виборів народних депутатів України. Також ЦВК відзначила роботу керівника області з організації матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу.

 

 

Детальніше...15 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів виїзний прийом громадян у Брюховицькій сільській раді. Прийом громадян проводився в присутності Брюховицького сільського голови М.Якиміва, секретаря М.Несторович та працівників сільської ради. На прийомі у першого заступника голови РДА побувало 12 осіб - мешканців сіл Брюховичі, Костенів та Білка. Найважливіші питання, які цікавили громадян, стосувалися переоформлення земельних ділянок на іншу особу; виготовлення державного акту на земельну ділянку. Кілька питань стосувалися оформлення пенсії за інвалідністю, а також пільг для інвалідів. Спільно із першим заступником голови райдержадміністрації з мешканцями сільської ради спілкувалися представники управління праці та соціального захисту населення та районного управління Держкомзему.

 

15 листопада під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Б.Матолича відбулися тренування з органами управління та силами Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Координація діяльності органів управління та сил територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при можливих надзвичайних ситуаціях зимового періоду». Учасниками тренувань стали також і керівники відповідних структурних підрозділів та відділів виконавчої влади Перемишлянського району.

 

Детальніше...15 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та головним архітектором району Б.Городечним. Зустріч стосувалася двох питань: програми розроблення містобудівної документації на 2013 рік та щодо пайової участі забудовників на території м.Перемишляни у розвитку інфраструктури.

 

Детальніше... «Виробництво українського вантажного вагона надзвичайно важливе», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, перебуваючи на новороздільському «Дослідно-механічному заводі «Карпати», котрий розпочав випуск вантажних вагонів. «В Україні спостерігається постійний дефіцит вагонного парку. Виробництво вантажних вагонів необхідне для транспортної галузі як хліб, – зазначив Михайло Костюк. – Об’єм вантажівок на дорогах не дає магістралям шансу зберегтися. Промисловість повинна перевозити свої вантажі залізницею».

Детальніше...