Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

За інформацією Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, за період з 26 до 31 січня 2012 року на території Львівської області від переохолодження та обморожень постраждало 24  особи (20 госпіталізовано у лікувальні заклади області).

Станом на 31 січня 2012 року на стаціонарному лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні м. Львова знаходиться 8 пацієнтів з холодовою травмою: 7 із відмороженням; 1 із переохолодженням.

 

До продажу права власності на аукціоні пропонуються:

Лот № 1 - Земельна ділянка для індивідуального житлового будівництва в смт. Рудно на вул. Шухевича, 77,
площею 0,06 га.

Детальніше...

 

30 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя, заступника голови РДА В.ДеДетальніше...нейчука провів нараду із начальником КП „Перемишлянитеплокомуненерго” І.Карашкевичем, начальником РВ ГУ МНС України у Львівській області М.Яворським, заступником Перемишлянського міського голови Й.Кузьмою та начальником служби режимів газопостачання Перемишлянського УЕГГ В.Ганачівським. Під час наради розглядалися питання розрахунків за спожитий газ КП „Перемишлянитеплокомуненерго” перед філією  Перемишлянського УЕГГ,  а також про розрахунки споживачів перед надавачем послуг „Перемишлянитеплокомуненерго”. Під час даної наради також обговорювалось питання життєзабезпечення населення району у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із значним пониженням температури.

 

29 січня відбувся традиційний лижний пробіг «Стежками князя Ванька Лагодовського», що між населеними пунктами Унів та Лагодів Перемишлянського району.  Розпочався пробіг зі спільної молитви учасників та благословення ієромонаха Макарія в Свято-Успенській Унівській Лаврі.  У пробігу взяли участь 20 осіб. Організатором заходу виступили РО МА «Козацтво» і відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації.

Детальніше...     Детальніше...

 

Детальніше...30 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду з головним архітектором району Б.Городечним, начальником господарської групи відділу освіти Я.Шевцівим та директором ТзОВ „Сількомунгосп” А.Шарваном. Нарада проводилася з питань надання заявок на 2012 рік для проведення робіт по капітальному та поточному ремонтах водоканалізаційних мереж, насосних станцій, водопровідних веж, артезіанських свердловин та очисних споруд. Заявки буде подано у Асоціацію „Львівагрокомуненергоефект” Львівського „Облсількомунгоспу” для подання їх в „Укрсількомунгосп” з метою виділення коштів із Державного бюджету на проведення таких робіт за умови співфінансування.

 

Детальніше...

Гарантування енергобезпеки є основним фактором побудови нової енергетичної архітектури України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на сесії ВЕФ «Нова енергетична архітектура: можливе та ефективне перетворення».

Глава держави висловив переконання, що інтеграція України в енергетичний простір Європи має сприяти зміцненню енергобезпеки регіону.

Детальніше...

 

 Україна бачить своє майбутнє в Європейському Союзі і прагне стати повноправним членом ЄС. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на сесії Всесвітнього економічного форуму «Майбутнє Євразії».

Детальніше...

 
Детальніше...
 
За даними щоденного моніторингу, у Львівській області працюють 1300 котелень, з них – 292 котельні місцевих рад, які обслуговують 27 підприємств теплоенергетики, що забезпечують подачу теплоносієм 4465 житлових будинків – про це сьогодні, 30 січня, під час апаратної наради під керівництвом голови Львівської ОДА Михайла Костюка повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Ігор Цейтлін.

Детальніше...

 

Детальніше...27 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела виїзний прийом громадян у Дусанівській сільській раді. Мешканці, які прийшли на прийом, цікавилися в основному питаннями соціальних виплат багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”; оформленням відповідних документів для отримання звання „Мати-героїня”; перерахунком пенсійного стажу та нарахування пенсії; субсидіями на тверде паливо; наданням матеріальної допомоги; надбавкою до пенсії дітям війни. Мешканці с.Дусанів зверталися із своїми запитання і до присутніх працівників районного управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та управління ПФ України у Перемишлянському районі.

Після завершення прийому громадян заступник голови РДА Н.Гавінська оглянула Народний дім в с.Дусанові, де розпочато внутрішні ремонтні роботи

 

Детальніше... 27 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із Бібрським міським головою Т.Чабаном за участі керівника відділу освіти Н.Борщ. На нараді обговорювалися питання функціонування закладів освіти, які відносяться до Бібрської міськради. Керівник району цікавився питаннями організації харчування дітей, дотриманням температурного режиму у навчальних приміщеннях та функціонуванням освітніх закладів у зимовий період.