24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше...

14 березня, у Львівській національній філармонії презентували фотопроект  “Незламні кіборги”.

На світлинах – воїни із Львівщини, кіборги, які в січні 2015-го року у найзапекліших боях боронили Донецький аеропорт.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 березня, з нагоди Дня українського добровольця у Львівській національній філармонії відбулась церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини».

Добровольців та усіх присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 березня, у стінах облдержадміністрації презентували інформаційно-просвітницьку виставку, підготовлену Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.

Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ,  а також документи з Державного архіву Донецької області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Початок підготовки та виконання посівних робіт несе за собою загрозу виникнення нещасних випадків в сільському господарстві. На це впливають ряд факторів, основним з яких є Людський фоктор. Тому, на даному етапі, для керівництва та інженерно-технічного складу працівників слід звернути особливу увагу на вимоги законодавства «Про охорону праці», щоб не допустити нещасних випадків у своїх господарствах. Для цього, Фонд соціального страхування України, нагадає, ряд вимог охорони праці при проведенні посівних робіт.

Детальніше...

 

У межах реалізації Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016­-2020 роки, Європейський молодіжний парламент 23-24 березня 2019 року організовує дводенну сесію «ЄМП-вікенд».

ЄМП Вікенд у Львові - унікальний освітній проект, спрямований на залучення школярів і вчителів Львівщини до участі в міжнародних проектах з інтерактивного навчання. Він проходитиме 23-24 березня з 10 до 18 години щодня.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 15 березня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин разом з головою районної ради Романом Андрусишиним привітав працівників житлово-комунальної сфери з нагоди професійного свята.

У вітальному слові  В.Танчин подякував за важку щоденну працю і висловив впевненість, що системні реформи, які відбуваються в державі торкнуться і вирішення проблем житлово-комунального господарства.

Після теплих слів та побажань кращим працівникам   вручили  грамоти райдержадміністрації та районної ради.

 

У Перемишлянському районі з 18 березня до 18 квітня 2019 року триватиме місячник озеленення, прибирання та благоустрою.

Відповідне розпорядження «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» підписав голова райдержадміністрації Володимир Танчин.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області розпочалось прибирання до Великодня.

Відтак, упродовж тижня комунальні служби усіх районів приводять до належного стану узбіччя, зупинки громадського транспорту, об’єкти громадського простору.

Дорожні служби мають привести до ладу придорожні смуги.

Детальніше...

 
Детальніше...

Розпочато набір на англомовний табір Міні-CASTLE Camp — це чотириденний інтенсивний табір, який дозволить зануритись в англомовну атмосферу та максимально говорити лише цією мовою. Захід відбудеться 11-14 квітня 2019 року у приміщенні Львівського університету ветеринарної медицини та Львівському обласному молодіжному центрі.

Вік учасників — від 16 до 24 років, які живуть або мають можливість проживати у Львові на час проведення табору. Кожного дня учасники зможуть відвідувати два типи занять:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками української діаспори в Азербайджанській Республіці.

«Ми дуже хочемо, щоб ви відчували від нас підтримку. Там, де є наша діаспора, де популяризується наша культура та звичаї ми стараємося завжди допомагати усім, чим можемо. Ми хочемо, щоб українці за кордоном відчували, що держава їх не залишила та дбає про них», - зазначив Олег Синютка.

Детальніше...