Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2017 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 60 гостей на сайті

Детальніше...З нагоди Дня захисту дітей 28.05.2017 року працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді організовано поїздку в м Львів  для перегляду циркової вистави. Заходом охоплено 25 дітей із числа дітей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...25 травня  на сцені Перемишлянського РНД відбувся концерт- звіт,  присвячений святкуванню закінчення Детальніше...навчального року та вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам Перемишлянської музичної школи. З цієї нагоди до присутніх звернулася директор школи Париляк Н.П., яка подякувала батькам за розуміння і підтримку, викладачам – за віддану працю та душевне тепло, яке дарують своїм учням, а дітям за наполегливість у навчанні. Переможцям конкурсів директор вручила   дипломи та подяки. З привітальним словом звернулись до випускників:  заступник голови Перемишлянської РДА Шалапський І. Я., заступник голови Перемишлянської районної ради Мартиняк Т. В., міський голова Зозуля О. З.  та керівник відділу культури Гавінська О. М.

 

Детальніше...У НД с.Селиська проводиться капітальний ремонт підлоги у спортивній кімнаті та кабінеті директора.

 

Детальніше...25 травня у с. Білка відбулася панахида біля  могили борцям за волю України, приурочена Дню Героїв. Учасники гуртка художнього слова НД читали вірші: "Я дякую, солдате, за життя", "Без імен", "Кордон не спинить".  Вокальний ансамбль виконав пісні "Боже, послухай благання" та "Мамина молитва".  Завершився захід  молитвою за Україну.

 

Детальніше...21 травня 2017р у НД с. Добряничі відбувся святковий концерт до Дня Матері . В концерті взяли участь учасники вокального, театрального  гуртків та гуртка  художнього слова. На святі були присутні: парох церкви Воздвиження Чесного Хреста о.В.Вінтонів, сільський голова М.Данилків, вчителі та громада села.

 

Детальніше...21 травня 2017р. у НД с.Липівці відбувся святковий концерт до Дня Матері за участю аматорських колективів НД.

 
Більше статтей...