Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 107 гостей на сайті

Детальніше...

27 березня за участі заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Шалапського відбулось засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. На засіданні комісії розглядалось питання про результати обстеження сімей з новонародженими дітьми за період січень - березень 2017 року. Як повідомила соціальний педагог відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Колосовська, за цей час роботою комісії було охоплено території Ланівської, Дунаївської, Лагодівської сільських рад та Перемишлянської міської ради, де вивчилися побутові умови 38 сімей з новонародженими дітьми. За підсумками обстеження комісія встановила, що всі батьки задовольняють потреби дітей відповідно віку та використовують кошти за призначенням.

Детальніше...

 

Детальніше...Ну щоб здавалося, слова…

Слова та голос - більш нічого.

А серце б’ється - ожива

Як їх почує!..

Актуальні як і два століття тому Шевченкові слова зібрали суходільців у Народному домі. Свято розпочалося розповіддю про життєвий та творчий шлях Шевченка, учні школи   декламували вірші, звучали пісні на слова поета у виконанні  вокального ансамблю Народного дому.

 

Детальніше...12.03.2017 р. у НД с.Свірж відбувся тематичний вечір "Твої ми діти, мудрий наш Тарасе". У виконанні художніх колективів прозвучали пісні на слова Т.Г. Шевченка. Учасники гуртка художнього слова підготували сценки: "Малий Тарас" та "Розрита могила". Вечір завершився Шевченковим "Заповітом" у виконанні хору Народного дому.

 

Детальніше...19.03.2017р. у НД с.Під'ярків відбувся святковий концерт  «Шлях до Шевченка», присвячений 203-річниці від дня народження поета. Участь у концерті взяли  учасники гуртка  художнього слова та вокальний ансамбль Народного дому.

 

Детальніше...11.03.2017р. у НД с.Романів відбувся святковий концерт, приурочений 203-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. У концерті взяли участь: народна хорова капела «Камула» -кер.Катерина Гудз, вокальні колективи Народного дому та учасники гуртка художнього слова. Традиційно захід завершився Шевченковим «Заповітом» у виконанні учасників концерту та присутніх у залі.

 

У Народному домі  с. Великі Глібовичі 12.03.2017р.  відбулося свято Великого Кобзаря. Захід розпочався показом слайдів про життєвий шлях Шевченка. Учасники  гуртка художнього слова декламували вірші, звучали пісні на слова Великого Кобзаря у виконанні вокального ансамблю Народного дому. Свято завершилося  виконанням «Заповіту» учасниками концерту та присутніми у залі.

 
Більше статтей...