Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 465 гостей на сайті

Детальніше...
З 15 по 30 березня 2011 року у Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному ремісничому центрі проходить виставка-конкурс «Природа і фантазія». Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни беруть участь у цьому конкурсі, а саме Тетяна Мацюк - учасниця гуртка бісероплетіння «Колорит» (кер. гуртка О.Коваль); Лілія Багнюк, Христина Дух та Соломія Тудай з гуртка «Сувенір» (кер. гуртка М.Данилишин); Вікторія Умриш, Софія Зубарєва, Вікторія Патрун вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» (кер. Г.Тудай); Марія Гіщинська з гуртка «Макраме» (кер. Н.Манюк).

Детальніше...

 

Працівниками Перемишлянського історико-краєзнавчого музею проведено 95 тематичних та оглядових екскурсій. Музей відвідали 1063 осіб (96 осіб безкоштовно). Серед небайдужих, що почерпнули знання історії нашого краю учні з сільської місцевості, міста, учителі району, вихованці дитсадка, учні Перемишлянського ліцею, бібліотекарі, учні сусіднього Рогатинського району, тернопільчани, мешканці м.Львова, закордонні гості. Здійснювалися індивідуальні відвідування жителями Івано-Франківська та області, мешканцями району. Ветерани ОУН-УПА відвідали музей та поділилися своїми спогадами.

Детальніше...

 

Детальніше...

4 січня у Львові за кращий відгук на книгу п'ятикласник Бібрської школи ім. Уляни Кравченко Владислав Довгаль отримав нетбук.

Решта учасників обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів отримали заохочувальні подарунки.

"Я написав відгук на книгу «Паперовий янгол "Ольги Бусенко. Дуже люблю читати. Про цей конкурс уперше дізнався з Інтернету, а пізніше про нього розповіли в Бібрській бібліотеці. …

Я вибрав книгу "Паперовий янгол", тому що там всі герої позитивні, а янгол потрапив саме до доброї дівчинки ЯРИНКИ ",  - розповів учень, переможець обласного туру конкурсу " Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу "Владислав Довгаль.

Детальніше...

 

26 січня у Перемишлянському будинку дитячо-юнацької творчості відбувся районний огляд-конкурс вертепів.  Учасники показували традиційні та сучасні театралізовані дійства про народження Ісуса Христа, а також інші епізоди, які пов’язані із цією подією.

Детальніше...

 

.

 

Для створення належних умов прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення облаштовано Єдину приймальню, де проводиться прийом громадян.
Протягом  12 мсісяців 2010 року у районній газеті “Перемишлянський край” надруковано     9  статей із роз’ясненням законодавства щодо надання всіх видів допомог та пільг.

Детальніше...

 
Більше статтей...