Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...Детальніше...19 квітня районна комісія з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду у 2018 році  провела черговий виїзд у населені пункти. Зокрема, було охоплено села Боршівської, Чемеринецької, Білецької, Дунаївської та Вовківської сільських рад.

За результатами рейду 2 особи (с.Чемеринці та с.Плетеничі) оштрафовано (по 170 грн) за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків.

Перемишлянська райдержадміністрації вкотре закликає мешканців району не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про нищівну шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах!

Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків призводить до масштабних пожеж, загибелі диких тварин та людських жертв.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підкреслює, що завжди після здобуття незалежності державою починалася дискусія про автокефалію Церкви. За його словами, так в різні часи було в Греції, Сербії, Румунії, Болгарії, Грузії, в тій же Росії, тощо.

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах Львівської області буде один госпітальний округ, який покриватиме усю область. Таку пропозицію Львівської ОДА затвердив Кабінет Міністрів України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко наголошує, що питання автокефалії Української православної церкви є питанням національної безпеки нашої держави. «Це – питання національної безпеки і нашої оборони у гібридній війні, бо Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбулась дискусійна панель «Просторовий розвиток АПК».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбудеться Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні, які презентуватимуть усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак. Масштабна аграрна подія триватиме упродовж трьох днів до 21 квітня.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, у Львівській ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з постійним Представником Президента України Петра Порошенка в АР Крим Борисом Бабіним.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями представники громадськості Львівщини відвідали місця національної пам’яті українців на території республіки Польща.

Представники громадська організація «Спадщина краю» відали шану українцям,  похованим на теренах Томашівщини (Республіки Польща).

Детальніше...

 

Детальніше...

18 квітня творчий колектив обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» прибув на Львівщину.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, відбулось засідання XXIV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації В.Танчин.

Депутати розглянули понад 40 питань.

Частина питань стосувались галузі освіти.

Зокрема, депутати прийняли рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру Перемишлянської  районної ради Львівської області.

Також затвердили Програму розвитку освіти Перемишлянщини  на 2018-2020 роки; перелік об’єктів капітальних видатків загально-освітніх навчальних закладів.

Окрім того, були прийняті рішення про реорганізацію та ліквідацію окремих ЗОШ.