21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

22 листопада о 10.00 год. у с.Брюховичі відбудеться відкриття та освячення амбулаторії ЗПСМ

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА!
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль нагороджуватиме найталановитіших дітей нашої країни. Премія вже стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 листопада, у приміщенні Палацу культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) відбулась урочистості з нагоди 30-річного ювілею громадської організації «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України».

Усіх членів організації привітав заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 26 листопада, відбудеться безкоштовний, навчальний та пізнавальний тренінг #to_train на тему: «Взаємодія успіху». Долучитися до заходу запрошують представників громадськості та органів влади.

Учасники отримають цікаву інформацію на тему: «Взаємодія в громаді: правила, технології та інструменти».

Детальніше...

 
Детальніше...

Протягом 25 – 27 листопада в рамках  проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», відбудеться тренінг «Особливості діалогової комунікації при працевлаштуванні, як зберегти повагу до себе та інших».

Тренінг організують для учасників АТО/ООС Львівської та Закарпатської областей.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 19 листопада, рішенням сесії обласної ради дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» отримало погодження спеціального дозволу на користування надрами з метою видобутку природного газу на Мостівському родовищі.

Як зазначив заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Михайло Грет, отриманий спецдозвіл дасть змогу збільшити видобуток природного газу на території Львівської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В»:

- головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення;

Детальніше...

 
Детальніше...

27-28 листопада на Львівщині відбудеться міжнародний туристичний форум Win With Lion «Перемагай з левом». Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Цьогоріч туристичний форум об’єднує усіх гравців туристичної індустрії для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та розробки нових проектів. Це чудовий майданчик для зустрічей та обговорення експертами туристичної індустрії найсучасніших тенденцій, актуальних питань, викликів та змін, які чекають індустрію туризму.

Детальніше...

 

Детальніше...Танок на майдані Конґо (ТНМК) представляє нове відео, в якому вся історія України викладається буквально за п’ять хвилин: від великого вибуху – до сьогодення.

Музика і вокал – Олег Фагот Михайлюта

Текст – Артем Полежака

Кліп - Сашко Даниленко

Детальніше...

 
Детальніше...

У Яворівському районі запрацювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, в тому числі постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Загалом на Львівщині працюють 7 мобільних бригад для допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 19 листопада, у Львівській ОДА  відбулась презентація проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів».

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, представники профільних департаментів, ветеранських організацій, підприємницьких кіл міста та області, а також самих учасників проєкту All4One.

Детальніше...